Land Rover Condensor airco
Aluminium, Met droger
| Gewicht [kg] | 3,35 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Netlengte [mm] | 366 |
| Netbreedte [mm] | 679 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -24%
Zonder droger, Aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -44%
Met droger, Aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 471 |
| Netbreedte [mm] | 467 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -35%
CONDENSOR MET DROGER 3.0/5.0
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -60%
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 546 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -24%
Aluminium, Zonder droger, R 134a, corrosiebestendig
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,9 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 545 |
| Netbreedte [mm] | 421 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -23%
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 568 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -21%
Aluminium, Met droger, R 134a, corrosiebestendig
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 700 |
| Netbreedte [mm] | 368 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -32%
Aluminium, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 558 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -23%
Aluminium, Met droger, R 134a, corrosiebestendig
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 647 |
| Netbreedte [mm] | 561 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -25%
Aluminium, Met droger, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 582 |
| Netbreedte [mm] | 470 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -25%
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 561 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -14%
Aluminium, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 624 |
| Netbreedte [mm] | 385 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -29%
590 x 466 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 590 x 466 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -59%
600 x 330 x 21 mm
| Gewicht [kg] | 2,44 |
| Afmeetingen radiateur | 600 x 330 x 21 mm |
625 x 462 x 16 mm, Met droger, BSG 15-525-015
| Afmeetingen radiateur | 625 x 462 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Componentennummer | BSG 15-525-015 |
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 571 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
473 x 636 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 473 x 636 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 410 |
| Netdiepte [mm] | 19 |
Met droger, produced by BEHR
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 442 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Versie | Produced by BEHR |
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 541 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
635 x 466 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 635 x 466 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 21,00 |
| Hoogte [mm] | 470,00 |
| Breedte [mm] | 670,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 471,00 |
| Breedte [mm] | 633,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -62%
R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 427,00 |
| Breedte [mm] | 670,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,0 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 560,00 |
| Breedte [mm] | 648,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 438,00 |
| Breedte [mm] | 655,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 434,00 |
| Breedte [mm] | 540,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -56%
Met droger, R 134a
| Diepte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 570,00 |
| Breedte [mm] | 635,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,2 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Met droger, R 134a
| Breedte [mm] | 635,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -54%
600x468x16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 600x468x16 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 468 |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
- -48%