×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi R8 Brandstofdruk sensor
Temperatuursensor Meat Doria 82428E
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
82428E
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,27
€ 11,27
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825004
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
825004
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 70,01
€ 70,01
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473606
M10x1-6g
1473606
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 88,32
€ 88,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 78,23
€ 65,72
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Maxgear 21-0393
Directe Injectie, Hogedruk zijde
21-0393
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 127,81
€ 33,23
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
€ 151,69
€ 54,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor AIC 56680
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
56680
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 66,43
€ 61,12
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906253
Niederdruckseite, Mulitpoint benzine injectie, Directe Injectie
0906253
| Voor fabrikant | Niederdruckseite |
| Druk (bar) | 11 |
| Brandstoftoevoer | Mulitpoint benzine injectie, Directe Injectie |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 121,04
€ 121,04
Tijdelijk uitverkocht