Audi R8 Brandstofdruk sensor
06J 906 051 F
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 06J 906 051 F |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Zuigleidinginspuiting, directinspuiting, Lagedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Zuigleidinginspuiting, directinspuiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
M10 X 1 MM
| Draaimoment [Nm] | 27 |
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 15 |
| Breedte [mm] | 135,0 |
| Materiaal pakking | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Diameter [mm] | 135 |
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Directe Injectie
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
NTC, Ovaal
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Directe Injectie, D-vorm
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
04L919824C, M12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 04L919824C |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Ovaal, zwart
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -65%
Zonder afdichtring
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Ovaal
| Druk (bar) | 140 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Brandstoffilterbuis, Directe Injectie, OE
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Niederdrucksensor, Directe Injectie, IAM
| Voor fabrikant | Niederdrucksensor |
| Druk (bar) | 11 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -56%
M10x1,0
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk van [kPA] | 100 |
| Druk tot [kPA] | 1175 |
- -59%
OE EQUIVALENT, Benzine, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 0261545059 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -16%