×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi Q5 Brandstofdruk sensor
Brandstofdruk sensor Metzger 0906209
Links, M12x1,5
0906209
| Inbouwplaats | Links |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 115,68
€ 115,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906334
Niederdrucksensor, Directe Injectie, IAM
0906334
| Voor fabrikant | Niederdrucksensor |
| Druk (bar) | 11 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 73,35
€ 73,35
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0906414
Brandstoffilterbuis, Hogedruk zijde
0906414
| Werkdruk [bar] | 350 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 74,72
€ 74,72
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82371E
OE EQUIVALENT, Benzine, Hogedruk zijde
82371E
| Voor OE nummer | 0261545059 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 58,15
€ 58,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82381
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
82381
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 45,62
€ 45,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82386
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
82386
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 63,85
€ 63,85
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82428E
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
82428E
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,27
€ 11,27
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 825004
06H906051J, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
825004
| Voor OE nummer | 06H906051J |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 70,01
€ 70,01
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82568
03C906051C, Van rail naar rail, D-vorm, geel-transparant
82568
| Voor OE nummer | 03C906051C |
| Inbouwplaats | Van rail naar rail |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Geel-transparant |
€ 36,64
€ 30,78
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9511
05A906051, Common rail
9511
| Voor OE nummer | 05A906051 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 64,82
€ 64,82
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473509
M12x1.5-6g
1473509
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
€ 136,33
€ 136,33
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473606
M10x1-6g
1473606
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 88,32
€ 88,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 622 256
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met pakking, Ovaal
622 256
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 33,64
€ 13,46
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 622 519
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), M 10, Geschroefd
622 519
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Druk (bar) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
€ 161,49
€ 58,14
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,34
€ 56,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 112,01
€ 77,28
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
€ 95,03
€ 57,97
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 78,23
€ 65,72
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 68,89
€ 57,86
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Maxgear 21-0393
Directe Injectie, Hogedruk zijde
21-0393
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 127,81
€ 33,23
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
€ 96,53
€ 29,92
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 151,69
€ 54,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor AIC 56680
Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
56680
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 66,43
€ 61,12
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken