×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi Q5 Brandstofdruk sensor
€ 144,09
€ 61,95
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 126,80
€ 55,79
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor FAE 15616
M10x1,0
15616
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk van [kPA] | 100 |
| Druk tot [kPA] | 1175 |
€ 167,46
€ 68,66
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 9511
05A906051, Common rail
9511
| Voor OE nummer | 05A906051 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
€ 64,82
€ 64,82
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82371E
OE EQUIVALENT, Benzine, Hogedruk zijde
82371E
| Voor OE nummer | 0261545059 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 58,15
€ 58,15
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82381
06J906051F, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
82381
| Voor OE nummer | 06J906051F |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 45,62
€ 45,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Meat Doria 82386
06H906051K, Benzine, Lagedruk zijde, D-vorm
82386
| Voor OE nummer | 06H906051K |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 63,85
€ 63,85
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82428E
059919523A, OE EQUIVALENT, M12x1,5 mm
82428E
| Voor OE nummer | 059919523A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,27
€ 11,27
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473509
M12x1.5-6g
1473509
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
€ 136,33
€ 136,33
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473604
M10x1-6g
1473604
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 89,87
€ 89,87
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Bougicord 1473606
M10x1-6g
1473606
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 280 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
€ 88,32
€ 88,32
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 622 256
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met pakking, Ovaal
622 256
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 33,64
€ 13,46
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 622 519
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), M 10, Geschroefd
622 519
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Druk (bar) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
€ 161,49
€ 58,14
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 73,34
€ 56,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
€ 112,01
€ 77,28
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
€ 95,03
€ 57,97
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 78,23
€ 65,72
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 68,89
€ 57,86
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Maxgear 21-0393
Directe Injectie, Hogedruk zijde
21-0393
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
€ 127,81
€ 33,23
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 115 870
Zuigleiding, M 10, Geschroefd
115 870
| Schroefdraad lengte [mm] | 9,5 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Inbouwplaats | Zuigleiding |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 103,24
€ 34,07
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Pakking brandstofniveaumeter Topran 116 128
FPM (Fluor-Kautschuk)
116 128
| Hoogte [mm] | 13 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Binnendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) |
€ 36,71
€ 14,69
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 155
M 10, Directe Injectie, Geschroefd
116 155
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
€ 155,46
€ 62,18
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 251
Brandstoffilterbuis, M 10, Directe Injectie
116 251
| Schroefdraad lengte [mm] | 14 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Druk (bar) | 140 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 161,23
€ 59,65
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 253
Brandstoffilterbuis, M 18, Geschroefd
116 253
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 2000 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
€ 197,74
€ 71,18
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 254
Brandstoffilterbuis, Links, M 18
116 254
| Bedrijfsdruk [bar] | 2000 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis, Links |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 170,19
€ 68,07
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 264
Brandstoffilterbuis, Links, M 12
116 264
| Schroefdraad lengte [mm] | 10,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 1800 |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis, Links |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Natuur |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 229,74
€ 59,74
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 269
Buiten veeltandig, M 12, NTC
116 269
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 58,94
€ 15,91
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken