Renault 20 onderdelen
Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras rechts, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 54,6 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45,4 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 119,2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 265 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 17,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87,0 |
| Hoogte [mm] | 111,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 31,50 |
| Nettogewicht [g] | 253 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Diameter 3 [mm] | 90,0 |
| Diameter 4 [mm] | 116,0 |
| Hoogte [mm] | 311,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 128,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 90 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,20 |
| Nettogewicht [g] | 195 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,8 |
| Diameter 3 [mm] | 90,0 |
| Diameter 4 [mm] | 116,0 |
| Hoogte [mm] | 218,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 128,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 90 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 38,50 |
| Nettogewicht [g] | 236 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,8 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 381,0 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 57,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Lengte 1 [mm] | 381,0 |
| Breedte 1 [mm] | 115,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 244 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 60,7 |
| Diameter 2 [mm] | 69,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 63,8 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22x1.5
| Nettogewicht [g] | 86 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70,0 |
| Inschakelpunt [°C] | 75,0 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 109 |
| Hoogte 2 [mm] | 26 |
| Hoogte 1 [mm] | 28 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Diameter 1 [mm] | 68 |
| Diameter 2 [mm] | 28,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gehard
| Verwerking | Gehard |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Hoogte 2 [mm] | 10,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 26,0 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 68 |
| Diameter 2 [mm] | 47,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -48%
Met pakking
| Hoogte 2 [mm] | 10,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 26,0 |
| Openingstemperatuur | 81 |
| Diameter 1 [mm] | 68 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -50%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -49%
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 382 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 310 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 219 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.