Renault 20 onderdelen
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, BOSCH/BENDIX
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 621612 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, BOSCH/BENDIX
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 621601 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH/BENDIX
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5, Met rechtse schroefdraad
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Sleutelwijdte | 30 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0, OUT M10x1.0
| Lengte [mm] | 290 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.0 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT M10x1.0, INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7701460955 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Voor artikelnummer | 4006111 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 7701469231 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01813/048, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 99,9 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Controleteken | E1 90R-01813/048 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 21463 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 4.0 Cr, 2. M 2.0, 1. R 2.0 Mo P
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 86,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 4.0 Cr, 2. M 2.0, 1. R 2.0 Mo P |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 105 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 55 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX-BOSCH
| Diameter [mm] | 29 |
| Voor OE nummer | 7701203327 |
| Remsysteem | BENDIX-BOSCH |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, LUCAS
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remsysteem | LUCAS |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 108,9 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -51%
BENDIX, E1 90R 01024/004, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Controleteken | E1 90R 01024/004 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
- -49%
TRW, E9 90R 01705/032, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 100 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 63,5 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01705/032 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -30%
TRW, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Met remzadelschroef
| Breedte [mm] | 89,9 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 235 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TRW, E9 90R-01702/009
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-01702/009 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gesintert, 66600RA, Loodvrij
| Dikte [mm] | 1,852 |
| Breedte [mm] | 18,75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 66600RA |
| Voor asdiameter van [mm] | 52,267 |
| Tot asdiameter [mm] | 52,286 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 56 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 56,019 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,02 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,07 |
| Standaardmaat | |
| Chemische eigenschappen | Loodvrij |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gesintert, 66635RA, Loodvrij
| Dikte [mm] | 1,842 |
| Breedte [mm] | 20,75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 66635RA |
| Voor asdiameter van [mm] | 56,267 |
| Tot asdiameter [mm] | 56,286 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 60,005 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 60,019 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,04 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,09 |
| Standaardmaat | |
| Chemische eigenschappen | Loodvrij |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staalrug met brons gesintert, 66645RA, Loodvrij
| Dikte [mm] | 1,842 |
| Breedte [mm] | 20,75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Staalrug met brons gesintert |
| Componentennummer | 66645RA |
| Voor asdiameter van [mm] | 56,267 |
| Tot asdiameter [mm] | 56,286 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 60,005 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 60,019 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,04 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,09 |
| Standaardmaat | |
| Chemische eigenschappen | Loodvrij |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.