Honda NSX onderdelen
Massief, Met schroeven, Gecoat, Set
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,5 |
| Draaimoment [Nm] | 108 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 3,07 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 47,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 239 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Met akoestische slijtagewaarschuwing
| WVA-nummer | 21653, 21651, 21652 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Breedte [mm] | 149 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Aanvullende informatie | UPGRADE, SPORT | HP2000 |
- -65%
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 77 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -15%
Carbon filter, LA 216
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Nettogewicht [g] | 170 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 224,0 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 216 |
- -67%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,4BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -70%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,0BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1 |
- -70%
RADIATOR Klemring groot 16mm - 22mm
| Diameter tot [mm] | 22 |
| Diameter van [mm] | 16 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Staal |
- -70%
Universeel, Rubber
| Diameter 1 [mm] | 31 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
- -30%
RADIATOR O-Ring 36 x 3,5mm
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 3,5 |
- -70%
Universeel, Rubber
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X2000 X1.5
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X1.5
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
Liter, Vat
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Vat |
| Aantal | 60 |
| Inhoud [liter] | 64 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -34%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 111 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23357, 23356, 23355 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Brembo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 190 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24156 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -61%
IK20TT, 22401-1P116, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 22401-1P116 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -12%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -14%
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
- -50%
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -10%
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -10%
H1, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -64%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -35%
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -41%
H1, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
- -30%
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -10%
H1, Box, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -48%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
- -10%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -10%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -37%
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | SUPER |
- -10%
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%