Honda NSX onderdelen
Fijnstoffilter (PM 2.5), AH221
| Filter type | Fijnstoffilter (PM 2.5) |
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | AH221 |
- -12%
05/09, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 6,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/09 |
| Binnendiameter [mm] | 148 |
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 47,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 70,1 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12,7 |
| Buitendiameter [mm] | 282 |
- -48%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET12P |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -39%
Pt GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -10%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, zonder afgeschuinde rand
| Lengte [mm] | 148,7 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 57,7 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remblok/voering | Zonder afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 21653, 21652, 21651 |
Koppelstang, M10 x 1,25, met synthetisch vet, VKDS 943013
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 145 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Artikelnummer paar | VKDS 943013 |
- -6%
Koppelstang, met synthetisch vet, VKDS 943012
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Artikelnummer paar | VKDS 943012 |
- -6%
- -20%
Filter insert, J9131003
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Binnendiameter [mm] | 31,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -69%
Stoffilter, J1344010BF
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 234 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | J1344010BF |
- -68%
Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking |
| Lengte [mm] | 224 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -67%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 43 |
| Openingstemperatuur | 78 |
| Diameter 1 [mm] | 64 |
| Diameter 2 [mm] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -78%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 68 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -76%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 96 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -79%
- -71%
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 148,8 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 57,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
- -69%
Vooras, AKEBONO
| Aantal | 6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remsysteem | AKEBONO |
- -66%
Koppelstang, M10x1,25, J4894030
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25 |
| Artikelnummer paar | J4894030 |
- -63%
Koppelstang, M10x1,25, J4894029
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,25 |
| Artikelnummer paar | J4894029 |
- -63%
Sluiter, Opener
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter, Opener |
- -59%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
- -68%
M12x1.5, Met afdichtring, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -81%
Doos, massief, Met schroeven, Geolied
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 108 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 6,13 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 47,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 239 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -22%