Fiat Talento onderdelen
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1.415.094R, Met weerstand
| Artikelnummer paar | 1.415.094R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,6 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, M12x1,5
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,5 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,5 |
| Druk tot [kPA] | 100 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met luchtvering HA, zonder relais, Vervanging van relais vereist, Met droger
| Gewicht [kg] | 4,0 |
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,5 |
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering HA |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder relais, Vervanging van relais vereist |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Gefabriceerd in | Duitsland |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, rood, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stofvanger, Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Stofvanger, Aan beide zijden |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 042-52-842 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 042-52-841 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, zwart, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig, Met temperatuursensor |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Oranje, Gestekt
| Gewicht [kg] | 0,045 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Behuizingskleur | Oranje |
| Monteerwijze | Gestekt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zilver, Aluminium, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H, zwart, Rubber, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Snelheidsindex | H |
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten geventileerd, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Remschijftype | Buiten geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Massief, Met wiellager, Met ABS sensorring, Met wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met wiellager, Met ABS sensorring, Met wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 104,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 35 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW
| Breedte [mm] | 160 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 59,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW, Keramiek
| Breedte [mm] | 160 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 59,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.