Fiat Talento onderdelen
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Dikte [mm] | 44 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras links, met borgmoer, ADN187174
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 210 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | ADN187174 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, met borgmoer, ADN187173
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 210 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | ADN187173 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tweedelig, met synthetisch vet, Vervanging voor zelfstellende koppelingsdrukplaat
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Koppeling | Vervanging voor zelfstellende koppelingsdrukplaat |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M16 x 1,5, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Diameter o-ring [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Achteras rechts, Buiten
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Buiten, Achteras links |
| Lengte [mm] | 246 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Staal, Lucas
| Diameter [mm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | Lucas |
| Hoogte [mm] | 54 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, BOSCH
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 51 |
| Remsysteem | BOSCH |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
10/10, LUCAS/TRW, WITH GUIDE PINS
| Diameter 1/2 [mm] | 10/10 |
| Complete set | |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 96 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | W5W |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 6341645 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6344645 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6343645 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6472645 |
- -52%
Links, Manueel, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Artikelnummer paar | 9232645 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Artikelnummer paar | 9240645 |
| Aantal contacten | 5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 88 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 007 CK P KV1, 1.75mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 007 CK P KV1, 1.75mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-3802 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper zonder aanslagveer, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper zonder aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 255,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 62 |
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 271 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 98 |
| Centreringdiameter [mm] | 72 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, massief, Met wiellager, Met ABS sensorring
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met wiellager, Met ABS sensorring, Met wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 104,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 23,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 296 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Bosch, Met remzadelschroef
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 47,7 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.