Fiat Talento onderdelen
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 41 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 41 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, TRW
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | TRW |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Diameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 54 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 6,88 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 185 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M5, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,31 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 14 |
| Klem | M5, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met luchtvering HA, zonder relais, Vervanging van relais vereist, Met droger
| Gewicht [kg] | 4,0 |
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,5 |
| Veersoort | Voor voertuigen met luchtvering HA |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder relais, Vervanging van relais vereist |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Gefabriceerd in | Duitsland |
- -12%
Certified Quality, Links, Bol-vormig, Met groothoekspiegel
| Hoogte [cm] | 22,5 |
| Breedte [cm] | 4 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Bol-vormig, Met groothoekspiegel
| Hoogte [cm] | 22,5 |
| Breedte [cm] | 4 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30 |
| Breedte [cm] | 10 |
| Lengte [cm] | 18 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30 |
| Breedte [cm] | 10 |
| Lengte [cm] | 18 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Bol-vormig, Met groothoekspiegel
| Hoogte [cm] | 22,5 |
| Breedte [cm] | 4 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Bol-vormig, Met groothoekspiegel
| Hoogte [cm] | 22,5 |
| Breedte [cm] | 4 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Certified Quality, PY21W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14,54 |
| Breedte [cm] | 17,57 |
| Lengte [cm] | 53,33 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Certified Quality, PY21W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14,54 |
| Breedte [cm] | 17,57 |
| Lengte [cm] | 53,33 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, T. OL, Certified Quality, W16W
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 15,15 |
| Lengte [cm] | 23,63 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. OL, Certified Quality |
| Lamptype | W16W |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,5 |
| Breedte [cm] | 21,2 |
| Lengte [cm] | 41,2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,5 |
| Breedte [cm] | 21,2 |
| Lengte [cm] | 41,2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,5 |
| Breedte [cm] | 21,2 |
| Lengte [cm] | 41,2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,5 |
| Breedte [cm] | 21,2 |
| Lengte [cm] | 41,2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Met groothoekspiegel, Met temperatuursensor, Te verwarmen |
| Aantal contacten | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, UNF 3/4''-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Breedte 2 [mm] | 21 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Breedte 2 [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder wiellager
| Aantal gaten | 5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Steek wielbouten (mm) | 139 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 139 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde, Klepsteeleind gehard, Chroom Siliciumstaal
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard |
| Lengte [mm] | 104,1 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 23,50 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met polymeercoating
| Breedte [mm] | 20,700 |
| Oppervlakte | Met polymeercoating |
| Voor asdiameter van [mm] | 48,000 |
| Tot asdiameter [mm] | 48,018 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 51,600 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 51,618 |
| Standaardmaat |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Enkele rail raammechanisme, Rechts voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Enkele rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aantal portieren | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor katalysator, NTC
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Met kleppen
| Draaimoment [Nm] | 0 |
| Controleteken | CE |
| Kenletter | 3041 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met schroef |
| Toegestane maximale snelheid | 210 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Rubber met kopervlechtwerk |
| Ventielkleur | Zwart |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Monteerwijze | Gestekt |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.