Fiat Talento onderdelen
W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH/BENDIX
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 660 |
| Netbreedte [mm] | 388 |
| Materiaal | Aluminium |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 748 |
| Netbreedte [mm] | 471 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 748 |
| Netbreedte [mm] | 468 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geklemd, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 93198034 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.25
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 024263 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
223652412R, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Voor OE nummer | 223652412R |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Druk van [kPA] | 50 |
| Druk tot [kPA] | 400 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor OE nummer | 6000620765 |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk van [kPA] | 30 |
| Druk tot [kPA] | 400 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 258 |
| Breedte [mm] | 209 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 178 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Binnendiameter1 [mm] | 100 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 100 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, K 1351, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 259 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Basisversie (art.nr.) | K 1351 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, K 1267A, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | K 1267A |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, MB 226.51/229.51, Fiat 9.55535-S4, Renault RN 0720
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB 226.51/229.51, Fiat 9.55535-S4 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0720, ACEA C4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
140-80-52, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 140-80-52 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 52 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 245 |
| Netbreedte [mm] | 177 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
271159831R, Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
| Voor OE nummer | 271159831R |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 148 |
| Netbreedte [mm] | 218 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 748 |
| Netbreedte [mm] | 471 |
| Materiaal | Aluminium |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 748 |
| Netbreedte [mm] | 468 |
| Materiaal | Aluminium |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van thermostaat naar waterpomp
| Gewicht [g] | 79 |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Gewicht [g] | 675 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Inlaatzijde |
| Voor OE nummer | 6000618877 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Gewicht [g] | 230 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Koelleiding | Van koeler naar expansievat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
788 x 358 x 16 mm, Met droger, voorste deel
| Afmeetingen radiateur | 788 x 358 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 358 |
| Netbreedte [mm] | 788 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Sectie | Voorste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.