Alfa Romeo 4C onderdelen
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 13 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Brembo
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 124,6 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 70,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Brembo |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 145 |
| WVA-nummer | 24687, 24162 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0175.2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Schottenpomp, Haaks
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Vorm | Haaks |
- -29%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermoplastic, Constante snelheid askoppeling
| Hoogte [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
- -16%
Kunststof
| Riembreedte [mm] | 24 |
| Aantal tanden | 171 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 260 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 147 |
| Binnendiameter1 [mm] | 96 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, M10x1.5, 216 060 0017/HD
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Versterkte uitvoering | |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Artikelnummer paar | 216 060 0017/HD |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -57%
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 41 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -35%
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6500 |
| Lichtstrook [Lm] | 2000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PY26d-1, PX26d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® HL EASY GEN 2 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Knorr SN7
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Knorr SN7 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, Achter, Met sensor
| Gewicht [kg] | 1,33 |
| Schermweergave | LED |
| Invalshoek [°] | 120 |
| Reikwijdte tot [m] | 5 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Montagetijd van (in uren) | 2 |
| Hoogteverstelling tot [cm] | 65 |
| Hoogte verstelling van [cm] | 45 |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Frequentiebereik [GHz] | 79 |
| Activering dodehoekassistent | Met akoestische waarschuwfunctie, Activering door knipperen, Met optische waarschuwfunctie, Activering bij ontsteking |
| Meetbereik relatieve snelheid van [km/h] | 5 |
| Meetbereik relatieve snelheid tot [km/h] | 40 |
| Sensortype | Radar sensor |
| Reikwijdte zijkant tot [m] | 2,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geperforeerd/interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Geperforeerd/interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 39,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,7 |
| Nettogewicht [g] | 43 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | Xenon White HID WS |
- -62%
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.