Alfa Romeo 4C onderdelen
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, M12X1,25X24, M12x1,25x24
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | M12X1,25X24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x24 |
| Aantal schroeven | 6 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, LUK, DCT, Versnellingsbak met dubbele koppeling
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Lees de montagehandleiding | |
| Fabrikant van het benodigde gereedschap | LUK |
| Type versnellingsbak | DCT |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Met ontkoppelingsvork, Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Aanvullende informatie | DCT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
- -47%
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -23%
P21W, Doos, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager, Met ingebouwde magnetische sensorring
| Materiaal afdichtlip | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager, Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 117 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 50521924 |
| Let op de serviceinformatie |
- -36%
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 63 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 80 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Roestvrij staal
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 96 |
| Spanbereik van [mm] | 88 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Breedte [mm] | 9 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Versnellingsbak zijde, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Dikte [mm] | 19 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor, Met afdichtring
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, M10x1.5, 216 060 0016/HD
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 115 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Versterkte uitvoering | |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Artikelnummer paar | 216 060 0016/HD |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Staal
| Diameter [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte [mm] | 51 |
- -61%
Achteras, 4401L0, TRW, WITH MECHANISM
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 4401L0 |
| Diameter [mm] | 41 |
| Remsysteem | TRW |
| Versie | WITH MECHANISM |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 41 |
| Remsysteem | TRW |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, 1J0615423B, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1J0615423B |
| Diameter [mm] | 41 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001108456 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanpassing W5W naar LED, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | Aanpassing W5W naar LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Kleurtemperatuur [K] | 5700 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED W5W |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -59%
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -27%
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -34%
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -32%
H7, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -45%
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -34%