Peugeot Achterlicht
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. FA, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 14,00 |
| Breedte [cm] | 11,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. FA, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood |
Links, T. A, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 19,39 |
| Lengte [cm] | 67,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. SEI/MM, Certified Quality, P21/4W
| Hoogte [cm] | 45,00 |
| Breedte [cm] | 9,00 |
| Lengte [cm] | 21,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. SEI/MM, Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, P21/4W, PY21W
| Hoogte [cm] | 14,00 |
| Breedte [cm] | 11,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | P21/4W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 1 |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 12,00 |
| Lengte [cm] | 17,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,39 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 47,88 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 20,00 |
| Breedte [cm] | 12,00 |
| Lengte [cm] | 17,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,39 |
| Breedte [cm] | 21,21 |
| Lengte [cm] | 47,88 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. SIG, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,21 |
| Breedte [cm] | 17,58 |
| Lengte [cm] | 46,97 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. SIG, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Rechts, T. SIG, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,21 |
| Breedte [cm] | 17,58 |
| Lengte [cm] | 46,97 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. SIG, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Links, Buitenste deel, T. Y, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 26,36 |
| Lengte [cm] | 26,06 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, Buitenste deel, T. Y, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 26,36 |
| Lengte [cm] | 26,06 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 1 |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Componentennummer | BSG 70-805-001 |
Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 1 |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Componentennummer | BSG 70-805-002 |
Rechts, Met achteruitrijlicht, voor stuur links/rechts, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 2 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Componentennummer | BSG 70-805-011 |
Links, Met achteruitrijlicht, voor stuur links/rechts, Met lamphouder
| Gewicht [kg] | 2 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Componentennummer | BSG 70-805-012 |
Rechts, Buitenste deel, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-014 |
Links, ECE-getest, Zonder lamphouder, BSG 70-805-018
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-018 |
Rechts, 1Back, O,E, (Original), voor rechtsrijdend verkeer
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 1Back |
| Kwaliteit | O,E, (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-021 |
| Artikelnummer paar | 714000028344 |
Links, 1Back, O,E, (Original), voor rechtsrijdend verkeer
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 1Back |
| Kwaliteit | O,E, (Original) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Componentennummer | BSG 70-805-022 |
| Artikelnummer paar | 714000028345 |
Rechts, Certified Quality, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal portieren | 2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Links, Certified Quality, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal portieren | 2 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, P21/4W, PY21W, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Rechts, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 9820555280 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Buiten, rechts, LED
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Buiten, Links, LED
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Links, R10W, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -70%
Links, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Rood/wit |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 2080276 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Rechts, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Rood/wit |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 2080275 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Links, O.E. (Original), Zonder reflector, met mistachterlicht
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichtfunctie | Zonder reflector, met mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Zonder kentekenplaatverlichting |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 714000285810 |
- -15%
Rechts, Buitenste deel, O.E. (Original), W16W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lamptype | W16W, P21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht, met achterlicht, Met remlicht, Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 714081290701 |
- -17%