Peugeot Achterlicht
Rechts, P21W, PY21W, R10W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W, PY21W, R10W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 550-1966L-LD-UE |
- -5%
Links, W16W, PY21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W16W, PY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 550-1968R-UE |
- -70%
Rechts, W16W, PY21W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W16W, PY21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 550-1968L-UE |
- -65%
Links, P21/4W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 550-1976R-LD-UE |
- -13%
Rechts, P21/4W, PY21W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/4W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 550-1976L-LD-UE |
- -9%
Links, Buitenste deel, W16W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 550-1982R-UE |
- -16%
Rechts, Buitenste deel, W16W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W16W, PY21W, P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 550-1982L-UE |
- -15%
Links, rood, P21/5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/5W, PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 552-1926R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -76%
Rechts, rood, PY21W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 552-1926L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -78%
Rechts, rood, P21/4W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21/4W, P21W, PY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 661-1940L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
- -20%
Links, T. Y, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 19,70 |
| Breedte [cm] | 25,46 |
| Lengte [cm] | 50,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SD 015 019-121 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 2SA 015 020-111 |
| Versie | Low |
- -17%
Links, Binnenste deel, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht (LED) |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2SD 015 021-111 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 2SA 015 022-121 |
| Versie | High |
- -20%
Rechts, T. VISTE, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 19,39 |
| Breedte [cm] | 27,27 |
| Lengte [cm] | 56,06 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, LED, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2001278 |
- -42%
Rechts, Links achter, wit, voor sokkelgloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links achter |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Lamptype | Voor sokkelgloeilamp |
- -65%
Rechts, Certified Quality, PY21W, LED
| Hoogte [cm] | 20,30 |
| Breedte [cm] | 26,06 |
| Lengte [cm] | 55,15 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, LED, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 56,96 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 56,96 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. A, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 20,91 |
| Breedte [cm] | 29,09 |
| Lengte [cm] | 62,12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, T. Y, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 20,91 |
| Lengte [cm] | 31,21 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. Y, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 2 |
Rechts, T. V, Certified Quality, R5W
| Hoogte [cm] | 13,94 |
| Breedte [cm] | 37,88 |
| Lengte [cm] | 39,09 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | R5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Certified Quality, PY21W, P21W
| Hoogte [cm] | 20,61 |
| Breedte [cm] | 26,36 |
| Lengte [cm] | 50,91 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, T. A, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 16,67 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 52,73 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21/5W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aantal portieren | 2 |
Rechts, Certified Quality, PY21W, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 16,67 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 52,73 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aantal portieren | 2 |
Links, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 18,79 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 43,33 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, T. V, Certified Quality, PY21W
| Hoogte [cm] | 18,79 |
| Breedte [cm] | 22,12 |
| Lengte [cm] | 43,33 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Rechts, Certified Quality, PY21W, P21W
| Hoogte [cm] | 19,09 |
| Breedte [cm] | 27,88 |
| Lengte [cm] | 50,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Links, voor voertuigen met achterklep, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4091932 |
- -70%
Rechts, voor voertuigen met achterklep, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4091931 |
- -70%
Rechts, Buitenste deel, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 4093921 |
- -70%
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,00 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |