×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Visa Zuiger
Zuiger Kolbenschmidt 93784700
93784700
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 48785, 80009, 35458 |
| Productienummer | 080223 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 69,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Standaardmaat |
€ 98,49
€ 98,49
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Kolbenschmidt 93784730
93784730
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Cilinderboring [mm] | 80,8 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 87887, 87875, 87874 |
| Productienummer | 080223 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 69,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
| Herstelfase | 0,80 |
€ 104,22
€ 2,08
- -98%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-147600-00
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF P IKA
08-147600-00
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF P IKA |
| Standaardmaat |
€ 24,71
€ 24,71
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-150900-00
3.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF P IKA
08-150900-00
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF P IKA |
| Standaardmaat |
€ 31,90
€ 27,43
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-151200-00
4.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
08-151200-00
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
€ 19,15
€ 16,66
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-154206-00
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
08-154206-00
| Cilinderboring [mm] | 70,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
€ 43,48
€ 20,44
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-154208-00
3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
08-154208-00
| Cilinderboring [mm] | 70,6 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
€ 25,72
€ 20,33
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-317300-00
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CRP GO13
08-317300-00
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 2.0mm 001IF CRP GO13 |
| Standaardmaat |
€ 33,00
€ 33,00
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-319400-00
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CRP GO13
08-319400-00
| Cilinderboring [mm] | 72 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CRP GO13 |
| Standaardmaat |
€ 18,08
€ 18,62
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-321507-00
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
08-321507-00
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 40,60
€ 18,27
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-321510-00
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1
08-321510-00
| Cilinderboring [mm] | 80,8 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005 P GOE13, 2.0mm 001 CR P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,8 |
€ 40,60
€ 18,27
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-334200-00
4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
08-334200-00
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 4.0mm 712 CR ST, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Standaardmaat |
€ 25,57
€ 23,52
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Nüral 87-321500-10
08-321500-00
87-321500-10
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 84,5 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 08-321500-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
€ 54,70
€ 76,04
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Nüral 87-321507-10
08-321507-00
87-321507-10
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Hoogte [mm] | 84,5 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 08-321507-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 49,22
€ 75,81
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger Nüral 87-321510-10
08-321510-00
87-321510-10
| Cilinderboring [mm] | 80,8 |
| Hoogte [mm] | 84,5 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Componentennummer | 08-321510-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Boutlengte [mm] | 70 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2 |
| Overmaat [mm] | 0,8 |
€ 133,61
€ 133,61
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120037002200
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,00
120037002200
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
€ 72,60
€ 25,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120037002221
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,00
120037002221
| Gatdiameter [mm] | 80,50 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
€ 72,60
€ 25,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130037001200
130037001200
| Lengte [mm] | 84,50 |
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,80 |
| Boutlengte [mm] | 69,80 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,00 |
| Standaardmaat |
€ 153,94
€ 53,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130037001221
130037001221
| Lengte [mm] | 84,50 |
| Gatdiameter [mm] | 80,50 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,80 |
| Boutlengte [mm] | 69,80 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,00 |
€ 153,94
€ 53,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken