×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Nemo Zuiger
Zuigerveren Goetze Engine 08-135307-00
2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.95mm 005IFU P GO12
08-135307-00
| Cilinderboring [mm] | 74,2 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 CR P GOE12, 2.5mm 008 CK P KV1, 1.95mm 005IFU P GO12 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 56,63
€ 29,45
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-154407-00
3.0mm 236 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA
08-154407-00
| Cilinderboring [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 236 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
€ 36,66
€ 14,30
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-435706-00
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
08-435706-00
| Cilinderboring [mm] | 70 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.5mm 005 P F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
€ 79,62
€ 22,29
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren Goetze Engine 08-450500-00
2.0mm 231LKZ CRP G13, 1.5mm 005 P F12/F14, 1.5mm 001 GDC P KV4
08-450500-00
| Cilinderboring [mm] | 69,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 1.5mm 005 P F12/F14, 1.5mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
€ 47,23
€ 38,25
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8937552500
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
8937552500
| Gatdiameter [mm] | 75,25 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
€ 36,32
€ 14,17
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8937555000
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
8937555000
| Gatdiameter [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
€ 36,32
€ 14,17
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8937560000
3. 2,50, 2. 1,95, 1. 2,50
8937560000
| Gatdiameter [mm] | 73,70 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,95, 1. 2,50 |
| Standaardmaat |
€ 64,88
€ 24,66
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveren NE 8937565000
3. 2,50, 2. 1,95, 1. 2,50
8937565000
| Gatdiameter [mm] | 74,20 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,95, 1. 2,50 |
€ 63,63
€ 24,82
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120020001500
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
120020001500
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
€ 69,70
€ 24,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120020001520
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
120020001520
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
€ 69,70
€ 24,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120020001523
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
120020001523
| Gatdiameter [mm] | 70,20 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
€ 69,70
€ 24,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120020005620
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00
120020005620
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 2,00 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
€ 66,31
€ 23,21
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120020006000
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
120020006000
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
€ 121,18
€ 42,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120037003800
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
120037003800
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Standaardmaat |
€ 37,28
€ 13,04
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120037005515
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
120037005515
| Gatdiameter [mm] | 75,25 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
€ 40,55
€ 14,19
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120037005521
3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50
120037005521
| Gatdiameter [mm] | 75,5 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
€ 40,55
€ 14,19
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuigerveerset NE 120037005621
3. 2,50, 2. 1,95, 1. 2,50
120037005621
| Gatdiameter [mm] | 74,20 |
| Componentennummer | 3. 2,50, 2. 1,95, 1. 2,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
€ 70,75
€ 24,76
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130035001700
130035001700
| Lengte [mm] | 63,43 |
| Gatdiameter [mm] | 69,60 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,20 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,00 |
| Standaardmaat |
€ 213,44
€ 74,71
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130035001720
130035001720
| Lengte [mm] | 63,43 |
| Gatdiameter [mm] | 70,00 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,20 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,00 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
€ 213,44
€ 74,71
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130035001723
130035001723
| Lengte [mm] | 63,43 |
| Gatdiameter [mm] | 70,20 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Compressiehoogte [mm] | 40,43 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 56,50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,40 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,20 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 1,00 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
€ 213,44
€ 74,71
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130037002800
130037002800
| Lengte [mm] | 49,00 |
| Gatdiameter [mm] | 75,00 |
| Boutdiameter [mm] | 18 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,00 |
| Boutlengte [mm] | 55 |
| Komdiepte 1 [mm] | 0,20 |
| Standaardmaat |
€ 120,88
€ 42,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130037002900
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
130037002900
| Lengte [mm] | 65,45 |
| Gatdiameter [mm] | 73,70 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 42,94 |
| Boutlengte [mm] | 60 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,70 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,55 |
| Standaardmaat |
€ 220,90
€ 77,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Zuiger NE 130037002921
130037002921
| Lengte [mm] | 65,45 |
| Gatdiameter [mm] | 74,20 |
| Boutdiameter [mm] | 25 |
| Compressiehoogte [mm] | 42,94 |
| Boutlengte [mm] | 60 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,70 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,55 |
€ 220,90
€ 77,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,31
€ 15,32
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 204,28
€ 91,92
- -55%
Tijdelijk uitverkocht