Renault Sandero/Stepway Versnellingsbakolie
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
5W-30, API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty C3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | GM dexos2??? superse |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
- -55%
75W-80, Deels synthetische olie, PSA B71 2315, API GL-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -64%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330
| Vrijgave van de fabrikant | Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330 |
| Specificatie | API GL-3, API GL-4, Gear Oil |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -63%
Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330
| Vrijgave van de fabrikant | Renault TRT 75W80, Renault TRJ 75W80, EZL 848, PSA B71 2330 |
| Specificatie | API GL-3, API GL-4, Gear Oil |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Lichte motorolie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -62%
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 55 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, API Gasoline SL, ACEA A3/B4, Vat
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | API Gasoline SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.5, MB 229.3, MB 226.5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
10W-40, API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Specificatie | API Gasoline SN, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 226.5, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
5W-30, ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Specificatie | ILSAC GF-5, API Gasoline SN, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Fiat 9.55535-M2, VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Renault RN 0710, Renault RN 0700 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SN+ |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -76%
TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4
| Fabrieksadvies voor olie | TE-ML 09, MERCON ., DEXRON IIIG ., Allison C-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 17C, TE-ML 14A, TE-ML 04D, TE-ML 03D, H55.6335.xx (G607), 97341, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L1 |
- -55%
- -97%
VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3
- -65%