Renault Latitude Versnellingsbakolie
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, MB 235.73, Ford WSS-M2C200-D2, 75W
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.73, Ford WSS-M2C200-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Vat, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Vat, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Jerrycan, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2
| Specificatie | Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2, Mitsubishi Fluid J3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2
| Specificatie | Renault Matic J6, Nissan Matic Fluid S, Nissan Matic Fluid J, Mitsubishi Fluid J2, Mitsubishi Fluid J3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CVT Fluid Green-2, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi???MZ32028
| Specificatie | CVT Fluid Green-2, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi???MZ32028, Mitsubishi???MZ32026, Mitsubishi???MZ10265, ATF NS-3, ATF J4, 999MP-NS300P |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Synthetische olie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CVT Fluid Green-2, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi???MZ32028
| Specificatie | CVT Fluid Green-2, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi???MZ32028, Mitsubishi???MZ32026, Mitsubishi???MZ10265, ATF NS-3, ATF J4, 999MP-NS300P |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Olie | Synthetische olie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CVT Fluid Green-2, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi???MZ32028
| Specificatie | CVT Fluid Green-2, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi???MZ32028, Mitsubishi???MZ32026, Mitsubishi???MZ10265, ATF NS-3, ATF J4, 999MP-NS300P |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Olie | Synthetische olie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CVT Fluid Green-2, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi???MZ32028
| Specificatie | CVT Fluid Green-2, Nissan KLE53-00004, Nissan KLE53-00002, Mitsubishi???MZ32028, Mitsubishi???MZ32026, Mitsubishi???MZ10265, ATF NS-3, ATF J4, 999MP-NS300P |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Synthetische olie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-80, Jerrycan, Volledig synthetisch, Hyundai 02200-00130
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | Hyundai 02200-00130, Honda 08261-99964MTF, BMW 23007533513 MTF2, BMW 83220309031 MTF1, VW/Audi G 055 538 A2, VW/Audi G 052 911 A2, VOLVO 1161745, VOLVO 1161681, Toyota MTF XT4447 M+, Toyota MTF ETL8997B, Toyota MTF 97309, Toyota 08885-00705, Subaru K0321-F0090, PSA B71 2330, Peugeot 9730A2, Nissan KE91699932R, Nissan 999MP-MTF20P, Mitsubishi MZ312644, Mitsubishi 3005401, Land Rover TYK500030, Land Rover STC 9158, Land Rover STC 9157, Honda 08798-9031 MTF, GM 88861801, GM 88861800, GM 1940711, Ford WSS-M2C200-D2, Ford WSS-M2C200-C3, Ford 1547953, Ford 1382914, Fiat F178.B06, Fiat 9.55550-MZ2, Fiat 14621616, Audi G055532, Audi G052532, API MT-1, API GL-4, AC Delco 10-403, MTF-94 Fluid (LR/MG), MB 235.10 (A 001 989 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-80, Jerrycan, Deels synthetische olie, PSA B71 2315
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, API SN, API SM, API SL
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Specificatie | API SN, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B4 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-G2, API SN, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B4, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, RN0710, RN0700, PSA B71 2296, Porsche A40, MB-Approval 229.3 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Volvo D2, Volvo D1, Volvo 1161839, Volvo 1161838
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo D2, Volvo D1, Volvo 1161839, Volvo 1161838, Renault EDC, Renault DW6, Renault DW5, Renault DC4, PSA 9734 S2, Porsche/ZF FFL-3, Mitsubishi Dia-Queen |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 239.21, MB 236.25, MB 236.24, MB 236.22, MB 236.21, Hyundai/Kia, Ford WSS-M2C936-A, Ford WSS-M2C218-A1, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, Fiat 9.55550-HE2, Ferrari TF DCT-F3 |
| Specificatie | VW G 055536, VW G 055529, VW G 052536, VW G 052529, VW G 052182, DTFR 13C130, Chrysler 68044345 EA, BMW DCTF-LT-5, BMW DCTF-2, BMW DCTF-1+ |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 50, VW G 009 317, Deels synthetische olie, Volvo 97308, 97309
| Specificatie | VW G G 50, VW G 009 317 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97308, 97309, FIAT 9.55550-MZ1, BMW MTF LT-2 |
| API specificaties | GL-4+, GL-3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.