Thermotec Condensor airco
Aluminium, Zonder droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 420 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
557-375-16, 6455.EK, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 557-375-16 |
| Voor OE nummer | 6455.EK |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 557 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
540-368-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 540-368-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 368 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
460-325-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 460-325-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 460 |
| Netbreedte [mm] | 325 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
645-417-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 645-417-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 417 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
635-424-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 635-424-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 635 |
| Netbreedte [mm] | 424 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 382 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Z osuszaczem, Met droger
| Voor fabrikant | Z osuszaczem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 415 |
| Netbreedte [mm] | 346 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger, HD
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Voor OE nummer | 9677145480 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 565 |
| Netbreedte [mm] | 434 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Versie | HD |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 586 |
| Netbreedte [mm] | 415 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 421 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger, R 134a
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 580 |
| Netbreedte [mm] | 382 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
504-413-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 504-413-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 504 |
| Netbreedte [mm] | 413 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Diepte [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 590 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 479 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
608-307-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 608-307-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 608 |
| Netbreedte [mm] | 307 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
669-293-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 669-293-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 669 |
| Netbreedte [mm] | 293 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 347 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
436-344-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 436-344-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 436 |
| Netbreedte [mm] | 344 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
665-504-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 665-504-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 504 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 688 |
| Netbreedte [mm] | 518 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 675 |
| Netbreedte [mm] | 368 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 537 |
| Netbreedte [mm] | 382 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
646 x 434 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 646 x 434 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 458 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
538 x 383 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 538 x 383 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 538 |
| Netbreedte [mm] | 383 |
| Netdiepte [mm] | 13 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
675 x 293 x 23 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 675 x 293 x 23 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 675 |
| Netbreedte [mm] | 293 |
| Netdiepte [mm] | 23 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
746 x 366 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 746 x 366 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 746 |
| Netbreedte [mm] | 366 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
473 x 636 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 473 x 636 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 636 |
| Netbreedte [mm] | 473 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
365 x 638 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 365 x 638 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 638 |
| Netbreedte [mm] | 365 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
388 x 352 x 16 mm, Handgeschakeld, B000995480, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 388 x 352 x 16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | B000995480 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 388 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
676 x 335 x 16 mm, Met droger, SHOWA
| Afmeetingen radiateur | 676 x 335 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Versie | SHOWA |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
570 x 350 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 570 x 350 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Voor OE nummer | 1818909 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 570 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
694 x 293 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 694 x 293 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 694 |
| Netbreedte [mm] | 293 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.