Thermotec Condensor airco
Z osuszaczem, Met droger
| Voor fabrikant | Z osuszaczem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 587 |
| Netbreedte [mm] | 383 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
725 X 451 X 16 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 725 X 451 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 725 |
| Netbreedte [mm] | 451 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 460 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 690 |
| Netbreedte [mm] | 327 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Zonder droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 578 |
| Netbreedte [mm] | 459 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
584 X 380 X 26 mm, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 584 X 380 X 26 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 584 |
| Netbreedte [mm] | 380 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 590 |
| Netbreedte [mm] | 372 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
92100-BM405, Zonder droger
| Voor OE nummer | 92100-BM405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 305 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
784-436-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 784-436-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 784 |
| Netbreedte [mm] | 436 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Z osuszaczem, Met droger
| Voor fabrikant | Z osuszaczem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 14 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
835-331-18, Handgeschakeld, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 835-331-18 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 790 |
| Netbreedte [mm] | 330 |
| Netdiepte [mm] | 21 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
455-432-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 455-432-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 455 |
| Netbreedte [mm] | 432 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bez osuszacza, Zonder droger
| Voor fabrikant | Bez osuszacza |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bez osuszacza, Zonder droger
| Voor fabrikant | Bez osuszacza |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bez osuszacza, Zonder droger
| Voor fabrikant | Bez osuszacza |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 740 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bez osuszacza, Zonder droger
| Voor fabrikant | Bez osuszacza |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 694 |
| Netbreedte [mm] | 388 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bez osuszacza, Zonder droger
| Voor fabrikant | Bez osuszacza |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 613 |
| Netbreedte [mm] | 347 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 440 |
| Netbreedte [mm] | 345 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
22mm
| Afmeetingen radiateur | 22mm |
| Lengte [mm] | 470 |
| Netlengte [mm] | 534 |
| Netbreedte [mm] | 504 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
EASY FIT, 3/8-24UNF
| Kwaliteitsgraad | EASY FIT |
| Aansluitdraad | 3/8-24UNF |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Netlengte [mm] | 842 |
| Netbreedte [mm] | 344 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 613 |
| Netbreedte [mm] | 458 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 451 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
630-374-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 630-374-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 374 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 374 |
| Netbreedte [mm] | 377 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
578-467-12, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 578-467-12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 578 |
| Netbreedte [mm] | 467 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
535-385-16, Handgeschakeld, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 535-385-16 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 535 |
| Netbreedte [mm] | 385 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 368 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
EASY FIT, Aluminium, Met droger, R 134a
| Kwaliteitsgraad | EASY FIT |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 13,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 523 |
| Netbreedte [mm] | 392 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
625-312-16, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 625-312-16 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 610 |
| Netbreedte [mm] | 312 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 440 |
| Netbreedte [mm] | 394 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.