Thermotec Condensor airco
468-425-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 468-425-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 468 |
| Netbreedte [mm] | 425 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
572-338-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 572-338-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 572 |
| Netbreedte [mm] | 338 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, 92100-1FE0B, Met droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Voor OE nummer | 92100-1FE0B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 487 |
| Netbreedte [mm] | 409 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Met droger
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 71750369 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 630 |
| Netbreedte [mm] | 315 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
635-464-16, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 635-464-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 635 |
| Netbreedte [mm] | 464 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Voor OE nummer | 5801255825 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 351 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 658 |
| Netbreedte [mm] | 351 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 768 |
| Netbreedte [mm] | 328 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, Met droger
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 450 |
| Netbreedte [mm] | 300 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 615 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 490 |
| Netbreedte [mm] | 449 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 710 |
| Netbreedte [mm] | 347 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 350 |
| Netbreedte [mm] | 355 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 735 |
| Netbreedte [mm] | 494 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 766 |
| Netbreedte [mm] | 391 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 375 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
620 x 455 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 620 x 455 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 455 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
650 x 335 x 16 mm, Handgeschakeld, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 650 x 335 x 16 mm |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 325 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
727 x 439 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 727 x 439 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 728 |
| Netbreedte [mm] | 451 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
725 x 398 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 725 x 398 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 685 |
| Netbreedte [mm] | 400 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
635 x 567 x 18 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 635 x 567 x 18 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 592 |
| Netbreedte [mm] | 565 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
732 x 362 x 16 mm, 6455HR, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 732 x 362 x 16 mm |
| Voor OE nummer | 6455HR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 732 |
| Netbreedte [mm] | 362 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
788 x 358 x 16 mm, Met droger, voorste deel
| Afmeetingen radiateur | 788 x 358 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 358 |
| Netbreedte [mm] | 788 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Sectie | Voorste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
650 x 440 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 650 x 440 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
672 x 448 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 672 x 448 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 672 |
| Netbreedte [mm] | 448 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
695 x 350 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 695 x 350 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 695 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
625 x 472 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 625 x 472 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 585 |
| Netbreedte [mm] | 495 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
685 x 348 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 685 x 348 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 685 |
| Netbreedte [mm] | 348 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
645 x 300 x 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 645 x 300 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 300 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
567 x 345 x 16 mm, BBR461480A, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 567 x 345 x 16 mm |
| Voor OE nummer | BBR461480A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 567 |
| Netbreedte [mm] | 345 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
603 x 467 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 603 x 467 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 603 |
| Netbreedte [mm] | 467 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
585 x 362 x 16 mm, Manuale / Automatische versnelling, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 585 x 362 x 16 mm |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 585 |
| Netbreedte [mm] | 362 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.