×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Temperatuursensor
Temperatuursensor Topran 109 245
059 919 501, NTC, groen, rechthoekig
109 245
| Voor OE nummer | 059 919 501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 23,76
€ 8,08
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 109 385
1 124 770, 059 919 501A, NTC, groen
109 385
| Voor OE nummer | 1 124 770, 059 919 501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 27,16
€ 8,69
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 109 896
NTC, grijs, D-vorm, Ovaal
109 896
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Connectorhuisvorm | D-vorm, Ovaal |
€ 18,66
€ 6,34
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Swag 33 11 0056
M14 x 1,5
33 11 0056
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 719 |
€ 103,16
€ 66,03
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30245-12B1
TS30245-12B1
| Kabellengte [mm] | 455 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 104,37
€ 87,68
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30376-12B1
TS30376-12B1
| Kabellengte [mm] | 644 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 159,72
€ 159,72
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30387-12B1
TS30387-12B1
| Kabellengte [mm] | 705 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 131,43
€ 92,00
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30390-12B1
TS30390-12B1
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 139,15
€ 139,15
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30395-12B1
TS30395-12B1
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 118,93
€ 91,57
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30396-12B1
TS30396-12B1
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 219,01
€ 219,01
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30409-12B1
TS30409-12B1
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 113,45
€ 88,49
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Delphi Diesel TS30414-12B1
TS30414-12B1
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 112,31
€ 92,09
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941103
Voor turbolader, zwart, IAM
08941103
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Totale lengte [mm] | 922 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Versie | IAM |
€ 145,35
€ 145,35
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941120
Voor turbolader, bruin
08941120
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 327,56
€ 327,56
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941130
Voor turbolader, D-vorm
08941130
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Totale lengte [mm] | 455 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 171,52
€ 171,52
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941137
Voor roetfilter, D-vorm, bruin
08941137
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kabellengte [mm] | 810 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 220,04
€ 220,04
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Metzger 08941145
Na roetfilter
08941145
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Totale lengte [mm] | 808 |
| Kabellengte [mm] | 675 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 212,66
€ 212,66
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, koelvloeistoftemperatuur Metzger 0905524
Zwart, Ovaal, AM
0905524
| Aantal contacten | 2 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0899250 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Versie | AM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 29,63
€ 29,63
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, binnentemperatuur Vemo V10-72-0207
Zwart
V10-72-0207
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 14,34
€ 10,47
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
€ 228,18
€ 150,60
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0401
06K 919 529 D, na roetfilter
V10-72-0401
| Voor OE nummer | 06K 919 529 D |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
€ 440,28
€ 154,09
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0403
06K 919 529 K, na roetfilter
V10-72-0403
| Voor OE nummer | 06K 919 529 K |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
€ 207,08
€ 147,03
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0419
PTC
V10-72-0419
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 3 |
€ 184,96
€ 184,96
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0442
06K 919 529 B, bruin
V10-72-0442
| Voor OE nummer | 06K 919 529 B |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 188,61
€ 188,61
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0443
Recht, 04L 906 088 CQ, Met kabel, D-vorm
V10-72-0443
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 04L 906 088 CQ |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 335,59
€ 218,14
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0449
Na turbolader, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0449
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 195,87
€ 141,03
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0450
Na roetfilter, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0450
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 186,64
€ 130,66
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0451
05L906088AL, na roetfilter, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0451
| Voor OE nummer | 05L906088AL |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 188,98
€ 136,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor, uitlaatgastemperatuur Vemo V10-72-0452
Voor turbolader, M14x1.5, Ovaal
V10-72-0452
| Inbouwplaats | Voor turbolader |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 192,52
€ 130,91
- -32%
Tijdelijk uitverkocht