Skoda Octavia Temperatuursensor
- -31%
- -19%
- -29%
- -40%
- -23%
DENSO, M14x1.5, PTC
| Brutogewicht [g] | 108 |
| Gewicht [g] | 78 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 782 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geclipst, Geknikt, rechthoekig
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, rechthoekig |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Naar interieurventilator, Luchtkanaal, grijs
| Inbouwplaats | Naar interieurventilator, Luchtkanaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5Q0 907 543A, Geclipst, NTC, Geknikt
| Voor OE nummer | 5Q0 907 543A |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Geknikt, rechthoekig |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, blauw
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Groen
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor roetfilter
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Aantal contacten | 2 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Na turbolader
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Aantal contacten | 2 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06A919501A, NTC, D-vorm, donkergrijs
| Voor OE nummer | 06A919501A |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwdiameter [mm] | 25 |
| Stekkerkleur | Donkergrijs |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
20 mm
| Aantal contactpunten (pins) | 4 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M22x1.5, grijs
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor airco, zwart/groen, zwart
| Verwarming / Koeling | Voor airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Paars, geel, zwart/groen, zwart
| Kleur frontring | Paars, geel |
| Aantal contacten | 4 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs
| Hoogte [mm] | 52 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 388 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 344 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 724 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 615 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, D-vorm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 835 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.