Opel Zafira Temperatuursensor
M12x1,5, zwart, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Zwart, Met afdichtring, M12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
9 mm, NTC, Ovaal
| Schroefdraadmaat | 9 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 183 |
- -36%
M14 x 1,5, voor katalysator
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 410 |
- -35%
M14 x 1,5, Na katalysator
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 443 |
- -36%
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 296 |
- -36%
M14 x 1,5, Na katalysator
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 250 |
- -36%
Katalysator
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Katalysator |
| Kabellengte [mm] | 150 |
- -51%
PTC
| Kabellengte [mm] | 265 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -66%
PTC
| Kabellengte [mm] | 1470 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
PTC
| Kabellengte [mm] | 1625 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, 1/8 x 27 NPT, zwart
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 27 NPT |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
- -68%
Stekkeraansluiting, Met afdichtring, M12 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Grijs |
- -67%
Stekkeraansluiting, 2 x 2.8 mm, M12 x 1,5, zwart
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 2 x 2.8 mm |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -77%
M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
- -66%
Na roetfilter, M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 1445 |
- -68%
M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
- -64%
M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 1450 |
- -70%
M14X1.5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14X1.5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 435 |
- -64%
Voor roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 1290 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -67%
Voor roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 1290 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsklemmen aan de kabel |
- -67%
Voor roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 500 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -80%
M14x1,5, gesloten sensorconstructie, PTC
| Lengte [mm] | 630 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -65%
Roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie, PTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -67%
Voor SCR-katalysator, M14x1,5, gesloten sensorconstructie, PTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor SCR-katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -65%
Voor katalysator, M14x1,5, PTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Sensortype | PTC |
- -70%
Na katalysator, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 460 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -66%
Na roetfilter, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 390 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -71%
Voor katalysator, M14x1,5, gesloten sensorconstructie
| Lengte [mm] | 630 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, PTC |
- -67%
Voor katalysator, M14x1,5, gesloten sensorconstructie, NTC
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 188 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie, NTC |
- -68%