×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën ZX Temperatuursensor
Temperatuursensor Vemo V42-72-0021
Voor voertuigen zonder airco
V42-72-0021
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,43
€ 13,32
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Herth+Buss Elparts 70511110
Stekkeraansluiting, M12 x 1,5, Met afdichtring
70511110
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen, blauw |
€ 30,02
€ 9,00
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011020
M14x1,25
171916011020
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 22,75
€ 22,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171916011040
M12x1,5, NTC, blauw
171916011040
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Kleurmarkering | Blauw |
€ 9,32
€ 9,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,83
€ 7,54
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011010
M12x1,5
171925011010
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 16,93
€ 7,28
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Magneti Marelli 171925011020
M12x1,5
171925011020
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 13,78
€ 3,73
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10230-12B1
M12x1.5, groen
TS10230-12B1
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 26,92
€ 12,92
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10232-12B1
M12 x 1.5, groen
TS10232-12B1
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 29,96
€ 29,96
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10250
M12x1.5, blauw
TS10250
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 14,13
€ 12,72
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10361
M14, groen
TS10361
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 15,94
€ 14,34
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905012
M12x1,5, geel, groen, zwart
0905012
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Groen |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 12,51
€ 12,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905014
Met pakking, blauw
0905014
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
€ 12,40
€ 12,40
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905025
Blauw, Met pakking, für BOSCH
0905025
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor fabrikant | Für BOSCH |
€ 11,20
€ 11,20
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905032
Zwart, bruin
0905032
| Kleur | Zwart |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
€ 15,79
€ 15,79
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905033
Met pakking, groen
0905033
| Temperatuurbereik [°C] | 80, 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 14,04
€ 14,04
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905123
Grijs, groen
0905123
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Behuizingskleur | Groen |
€ 12,69
€ 12,69
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905227
M 14x1,25, blauw, grijs
0905227
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Blauw, grijs |
| Aantal contacten | 2 |
€ 21,30
€ 21,30
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82012
1920K9, M 12x1,5, 19 mm, NTC
82012
| Voor OE nummer | 1920K9 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Geel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 8,14
€ 5,70
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82033
M 12x1,5, 19 mm, NTC
82033
| Voor OE nummer | 60800167 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
€ 8,66
€ 6,06
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82131
M 14x1,25, PTC
82131
| Voor OE nummer | 133855 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 10,58
€ 7,41
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82487
M14x1,25 mm, 19 mm, NTC
82487
| Voor OE nummer | 9601842680 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Rood |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 15,69
€ 14,59
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Mahle Original MST 1
MST 1
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 108,38
€ 33,60
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 720 197
1920 K9, M 12, NTC
720 197
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Voor OE nummer | 1920 K9, 9613147080 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 18,83
€ 7,15
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 721 077
M 14 x 1,25, NTC, rechthoekig
721 077
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 43,71
€ 16,61
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 721 079
M 14, NTC, rechthoekig
721 079
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 35,50
€ 13,49
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 721 080
M 14 x 1,25, NTC, blauw, rechthoekig
721 080
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 25,95
€ 9,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 721 083
M 14 x 1,25 mm, groen, rechthoekig
721 083
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 35,50
€ 13,49
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 721 089
1,25, M 14, PTC, bruin
721 089
| Schroefdraadmaat | 1,25, M 14 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 24,53
€ 9,32
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 12,51
€ 3,75
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken