Renault Master Stuurhuis
Flensbevestiging, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, JTEKT
| Schroefdraad lengte [mm] | 70,0 |
| Monteerwijze | Flensbevestiging |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M18 X 1,5, M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1280,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Flensbevestiging, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, JTEKT
| Schroefdraad lengte [mm] | 70,0 |
| Monteerwijze | Flensbevestiging |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M18 X 1,5, M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1280,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Geschroefd, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, SMI
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1280,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, SMI, M16 X 1,5
| Schroefdraad lengte [mm] | 50,0 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | SMI |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1280,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 40 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 78,65 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Jtekt
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Lengte [mm] | 1268 |
- -64%
Grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
VER FOTOS..., grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
| Specificatie | VER FOTOS... |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 82,28 |
Wielorowek, M16 x 1.5mm MALE, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Wielorowek |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1280 |
| Binnendraad [mm] | M16 x 1.5mm MALE |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M16x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 158,59 |
- -74%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Manueel, Tandheugel-stuurhuis, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Manueel |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Jtekt
| Nettogewicht [kg] | 10,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 52 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,63 |
| Lengte [mm] | 1268 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voert. met stuurbekrachtiging, Zonder olie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder olie |
| Sturen | Met spoorstangeinden |
- -38%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voert. met stuurbekrachtiging, zonder spoorstangeinden
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Zonder spoorstangeinden |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
- -21%
- -23%
- -28%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 499,12 |
- -65%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, M18x1,5
| Lengte axiale koppeling [mm] | 150 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,4 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 46 |
| Totale lengte [mm] | 1270 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 585 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M18x1,5 |
| Aantal stuuromwentelingen | 3,8 |
| Slag [mm] | 160 |
- -17%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Nettogewicht [kg] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,62 |
- -65%
M18×1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Schroefdraadmaat 1 | M18×1,5 |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 1270 |
- -65%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, M16×1,5, M18×1,5
| Diameter ingangssteel [mm] | 18 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Schroefdraad ingang | M16×1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M18×1,5 |
| Lengte [mm] | 1243 |
| Slag [mm] | 156 |
- -65%