Renault Master Stuurhuis
Met buitendraad, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Getande stuuras
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Getande stuuras, met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -60%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -52%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -61%
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
- -65%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, JTEKT
| Diameter ingangssteel [mm] | 18 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 82 |
| Totale lengte [mm] | 1247 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 660 |
| Slag [mm] | 155 |
- -14%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, JTEK, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Lengte axiale koppeling [mm] | 150 |
| Totale lengte [mm] | 1270 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEK |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Ruilartikel | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 585 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M18x1,5 |
| Slag [mm] | 160 |
- -22%
SMI, unverzahnt, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Voor stuurdelenfabrikant | SMI |
| Diameter ingangssteel [mm] | 18 |
| Aansluittechniek | Unverzahnt |
| Connector Lengte [mm] | 83 |
| Totale lengte [mm] | 1242 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | KOYO |
| Let op technische data | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 660 |
| Niet voor fabrikant | TRW |
- -14%
Verzahnt, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,5 |
| Aansluittechniek | Verzahnt |
| Connector Lengte [mm] | 42 |
| Totale lengte [mm] | 1276 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Niet voor fabrikant | KOYO/SMI |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Stuk, Fles, VW G 070 726, VW G 060 726
| Hoeveelheid | Stuk |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
Vooras, M14x1,5, M16x1,5
| Lengte [mm] | 176 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
10W-40, API SL, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
- -59%
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
- -61%
ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 03D, VW G 009 300, 17C, 14A, 11, 04D |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Freigabe 236.3, DTFR 38B100 (236.3), Dexron II D |
- -75%
75W, VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 052 178, Toyota, Peugeot Citroen (B71, MTF LT-3, G 070 726, G 060 726, G 055 512, G 052 726, G 052 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMW 83 22 7 533 818, 08885-81081, 08885-81001 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4 |
- -65%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -11%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -27%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -11%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -51%
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7701352441 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 7701352645 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, 490016975R, JTEKT, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 490016975R |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -7%
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 89 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%