Mercedes CLK Stuurhuis
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met sportchassis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -30%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met standaard chassis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -30%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing, met gat voor sensor
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor sensor |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
- -27%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met servotronic besturing, Zonder sensor
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
Flensbevestiging, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Schroefdraad lengte [mm] | 75,0 |
| Monteerwijze | Flensbevestiging |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5, M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 1120,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Flensbevestiging, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Schroefdraad lengte [mm] | 75,0 |
| Monteerwijze | Flensbevestiging |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14 X 1,5 |
| Lengte [mm] | 1130,0 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 36 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 146,85 |
- -59%
VER FOTOS, grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
2 jaar garantie, VER FOTOS, zwart, Hydraulisch
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Specificatie | VER FOTOS |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen zonder servotronic besturing, zonder kogelgewrichten
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 2034601100 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten, Met axiale koppeling |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 187,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, THYSSEN KRUPP, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Diameter ingangssteel [mm] | 17,6 |
| Connector Lengte [mm] | 27 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 122 |
| Totale lengte [mm] | 1126 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | THYSSEN KRUPP |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Let op technische data | |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 263 |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Draadtype axiale koppeling | Buitendraad |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Getande ingangssteel | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 441,65 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, THYSSEN KRUPP, voor voertuigen met servotronic besturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | THYSSEN KRUPP |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Let op technische data |
- -14%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, THYSSEN KRUPP, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | THYSSEN KRUPP |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Let op technische data | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 441,65 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, THYSSEN KRUPP, voor voertuigen met servotronic besturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | THYSSEN KRUPP |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Let op technische data | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 441,65 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, THYSSEN KRUPP, voor voertuigen zonder servotronic besturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | THYSSEN KRUPP |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Let op technische data |
M14x1,5, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, THYSSEN KRUPP
| Hoogte ingangssteel [mm] | 33 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Totale lengte [mm] | 1163 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | THYSSEN KRUPP |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing, voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 265 |
| Slag [mm] | 140 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
- -17%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, THYSSEN KRUPP, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Hoogte ingangssteel [mm] | 33 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Totale lengte [mm] | 1170 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | THYSSEN KRUPP |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging, voor voertuigen met servotronic besturing |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 265 |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Slag [mm] | 140 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
- -6%
- -58%
Vooras links en rechts
| Gewicht [g] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
- -45%
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5 |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | GL-5 |
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, Ongetand
| Nettogewicht [kg] | 8,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 26 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,88 |
| Lengte [mm] | 1126 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Ongetand |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |