Mazda Stuurhuis
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 1,69 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 0,89 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sciety, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Aansluittechniek | Sciety |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 65 |
| Totale lengte [mm] | 1230 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M14x1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Trojkatny, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, JTEKT
| Aansluittechniek | Trojkatny |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 105 |
| Totale lengte [mm] | 1284 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | JTEKT |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Schroefdraadmaat axiale koppeling | M18x1,5 |
| Lengte [mm] | 1284 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 94,57 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, DF9532960A, Met fuseekogel, Met axiale koppeling
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | DF9532960A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel, Met axiale koppeling |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, MAZDA
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 180 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | MAZDA |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,8 |
| Lengte [mm] | 1152 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Multipurpose Grease EP-2 | |
| Multipurpose Grease EP-2. |
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, WUELFRATH, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | WUELFRATH |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Schroefdraad spoorstang | M16x1.5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 423,50 |
- -62%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -57%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -64%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | KOYO |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 242,00 |
- -62%
Met buitendraad, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, Getande stuuras
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Getande stuuras, met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -52%
Met buitendraad, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, Getande stuuras
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Getande stuuras, met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -49%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen zonder servotronic besturing, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -58%
Staal, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Materiaal | Staal |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -51%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -57%
Met buitendraad, Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, Getande stuuras
| Draadtype | Met buitendraad |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Getande stuuras, met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -71%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -69%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -69%
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -49%
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Hoogte ingangssteel [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 1196 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Voor stuurdelenfabrikant | Wuelfrath |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -58%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -70%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -59%