×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Charmant Stuurhuis
€ 18,76
€ 18,76
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie / Versnellingsbakolie MPM 65000B
65000B
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
€ 17,36
€ 17,36
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Axle EPX 85W-90 Vat 208 Liter 15D87B
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
15D87B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.291,66
€ 1.291,66
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Manual EP 80W-90 Vat 208 Liter 15D957
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
15D957
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
€ 1.071,61
€ 1.071,61
Tijdelijk uitverkocht
Castrol Transmax Universal LL 80W-90 Bidon 20 Liter 15DC78
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
15DC78
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
€ 140,70
€ 140,70
Tijdelijk uitverkocht
Hulpstuurarm 555 SI-2355
Voor voertuigen met stuur links
SI-2355
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 157,82
€ 61,55
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Liqui Moly P000221
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
P000221
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
€ 87,81
€ 28,10
- -68%
Tijdelijk uitverkocht