Chevrolet Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,04 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,19 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Young Shin
| Nettogewicht [kg] | 1,23 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 60 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Young Shin |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, With shaft, YOUN SHIN
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With shaft |
| Druk (bar) | 80 |
| Voor stuurdelenfabrikant | YOUN SHIN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen zonder airco, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, With shaft, Youn Shin
| Nettogewicht [kg] | 2,18 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | With shaft |
| Druk (bar) | 85 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Youn Shin |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Hub height 97mm, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,86 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 97mm |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Pulley Height 108mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 108mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 122 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height103,5mm, Zonder pijp, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,94 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height103,5mm |
| Druk (bar) | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 122 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pijp |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Non-thread mounting, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,94 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Non-thread mounting |
| Druk (bar) | 75 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley height 123mm, Saginaw TC
| Nettogewicht [kg] | 2,02 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 123mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw TC |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, RH mount blank, voor voertuigen met servotronic besturing, Zonder pijp
| Nettogewicht [kg] | 1,24 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | RH mount blank |
| Druk (bar) | 65 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pijp |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
Hydraulisch, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,69 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 82 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 102 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,81 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 127 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Aantal groeven | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Pulley height 114mm, Jtekt
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 114mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Jtekt |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, 2 thread mounts, Unisia
| Nettogewicht [kg] | 1,61 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | 2 thread mounts |
| Druk (bar) | 65 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Unisia |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, UNISIA
| Nettogewicht [kg] | 1,7 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | UNISIA |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Met gat voor sensor
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gat voor sensor |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -11%
Zonder gat voor sensor
| Riemschijf-Ø [mm] | 128 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gat voor sensor |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -9%
Zonder gat voor sensor
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gat voor sensor |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -11%