×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Crafter Startmotor
Reparatieset, startmotor AS-PL SG3013
STANDARD LINE
SG3013
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,4 |
| Binnendiameter [mm] | 20,00 |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
€ 7,14
€ 2,36
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, startmotor AS-PL SGK0004S
STANDARD LINE
SGK0004S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 9,25 |
| Binnendiameter [mm] | 6,40 |
| Buitendiameter [mm] | 19,20 |
| Aantal tanden | 13 |
€ 9,00
€ 2,52
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, startmotor AS-PL SGR0003
STANDARD LINE
SGR0003
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 5,50 |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,00 |
€ 3,46
€ 0,83
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, startmotor AS-PL SP0092S
DISCONTINUED
SP0092S
| Hoogte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter [mm] | 12,70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8,10 |
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
€ 1,22
€ 0,31
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, startmotor AS-PL SG0060
STANDARD LINE
SG0060
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 18,00 |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
€ 13,77
€ 3,30
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00036
Pin "50" Plug, Draairichting tegen de klok in
WST00036
| Nettogewicht [kg] | 3,85 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 399,40
€ 399,40
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00113
Pin "50" Plug, Draairichting tegen de klok in
WST00113
| Nettogewicht [kg] | 3,91 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 475,87
€ 475,87
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00115
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
WST00115
| Nettogewicht [kg] | 3,96 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 438,04
€ 438,04
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00248
Pin "50" Plug
WST00248
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 309,03
€ 309,03
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00297
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
WST00297
| Nettogewicht [kg] | 3,85 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 473,21
€ 473,21
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00335
Pin "50" Plug, Draairichting met de klok mee
WST00335
| Nettogewicht [kg] | 4,03 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 511,08
€ 511,08
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken