×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Toyota Startmotor
Terug naar Startmotor
Modellen
- 1000
- 4 Runner
- Aristo
- Auris
- Avalon
-
Toon minder Toon meer
- Avensis
- Aygo
- Aygo X
- C-Hr
- Camry
- Carina
- Celica
- Century
- Corolla
- Corona
- Cressida
- Crown
- Dyna
- Echo
- Fj Cruiser
- Fortuner
- Gt 86
- Hi Ace
- Hi Lux
- Hiace
- Highlander / Kluger
- Hilux Suv
- IQ
- Landcruiser
- Lite Ace
- Model F
- Mr 2
- Paseo
- Picnic
- Previa
- Prius
- Proace
- Proace Cityerso Mpv
- Ractis
- Rav 4
- Sienna
- Solara
- Starlet
- Supra
- Tacoma
- Tercel
- Tundra
- Urban Cruiser
- Venza
- Verso
- Will Cypha
- Yaris
- bB
×
Starter Friesen 8052277
Re 65
8052277
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Re 65 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 417,80
€ 355,14
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052278
Li 35
8052278
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Li 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 220,33
€ 191,69
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052279
Li 75
8052279
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 75 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 305,48
€ 265,76
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052281
Draairichting met de klok mee, re 60
8052281
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 255,77
€ 222,52
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052282
Draairichting met de klok mee, re 76
8052282
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 198,55
€ 174,72
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052283
50 (4,8mm), 30(M8)
8052283
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 50 (4,8mm), 30(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 315,35
€ 268,05
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052284
Draairichting met de klok mee, li 52
8052284
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,7 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 52 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 138,12
€ 124,32
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052285
Draairichting met de klok mee, li 66
8052285
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 66 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 281,65
€ 245,04
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052286
Li 76
8052286
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Positie / graad | Li 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 256,90
€ 223,50
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052287
Draairichting met de klok mee, re 54
8052287
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,7 |
| Aantal tanden | 11, 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Re 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 250,16
€ 217,63
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052288
8052288
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 291,63
€ 253,72
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052289
Draairichting tegen de klok in, li 60
8052289
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 272,27
€ 236,88
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052292
Draairichting met de klok mee, li 70
8052292
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 70 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 231,28
€ 201,21
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052294
Draairichting met de klok mee, li 67
8052294
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 67 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 343,60
€ 292,06
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052296
Draairichting tegen de klok in, li 60
8052296
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 233,14
€ 202,83
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052604
Re 35
8052604
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Re 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 217,58
€ 191,47
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052800
Re 50
8052800
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Re 50 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 251,72
€ 219,00
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052912
8052912
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 442,11
€ 375,79
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8052913
8052913
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
€ 298,41
€ 259,62
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8072100
Draairichting tegen de klok in, li 60
8072100
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 386,38
€ 328,42
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8072102
Draairichting tegen de klok in, li 53
8072102
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Positie / graad | Li 53 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 795,77
€ 676,40
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080117
Li 37
8080117
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal tanden | 11 |
| Positie / graad | Li 37 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 221,67
€ 192,85
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080145
Re 65
8080145
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 50, 30 |
| Positie / graad | Re 65 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 170,59
€ 150,11
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080146
Re 40
8080146
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 50, 30 |
| Positie / graad | Re 40 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 579,65
€ 492,70
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080164
8080164
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 50, 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 193,04
€ 169,88
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080190
Li 50
8080190
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal tanden | 13 |
| Positie / graad | Li 50 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
€ 447,59
€ 380,45
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080199
Li 86
8080199
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 86 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
€ 313,04
€ 272,35
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080246
50 (4,8mm), 30 (M8)
8080246
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 50 (4,8mm), 30 (M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 339,18
€ 288,29
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080250
50 (6,3mm), 30 (M8)
8080250
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 50 (6,3mm), 30 (M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 394,84
€ 335,61
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080257
Li 60
8080257
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 234,17
€ 203,73
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080269
Re 29
8080269
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Re 29 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 383,29
€ 325,79
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080338
8080338
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,0 |
| Aantal tanden | 9 |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
€ 926,50
€ 787,53
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken