Toyota Avensis Startmotor
M10X1,25, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 85 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 95 |
| Bevestigingshoek [graden] | 85 |
| Gatdiameter [mm] | 11,3 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1,25 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 195 |
- -44%
Draairichting met de klok mee
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 35,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 3,50 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Flensdiameter [mm] | 74,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Lengte [mm] | 50,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -58%
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Pin "50" Plug, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -18%
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Plug, M8, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 3,52 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 55 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
M8, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 3,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 55 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
M8, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 55 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11, 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8 B+, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 2,88 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 55 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" Plug, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 55 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,86 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Pin "50" Plug, M8 B+, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 3,06 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0079 |
| Klem | Pin "50" Plug, M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 55 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 1,20 |
| Binnendiameter [mm] | 10,50 |
| Buitendiameter [mm] | 12,30 |
- -74%
CPS0127, M8, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stekkeruitvoering-ID | CPS0127 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
CPS0145, M8, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Stekkeruitvoering-ID | CPS0145 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 8,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -39%
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 3,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
- -38%
L 77, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,6 |
| Positie / graad | L 77 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
- -24%