Ford Puma Motorolie
WSS-M2C948-B, API SN, ACEA C5
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C948-B, API SN, ACEA C5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Specificatie | API SN, ACEA C5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C952-A1, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C952-A1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5006, OV 040 1547 - A20, MB-Approval 229.71, GM dexosD |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-7A, Chrysler MS-12145, Ford WSS-M2C954-A1, ILSAC GF-5
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Renault RN0700
| Specificatie | API SN/CF, API SL, ACEA A5/B5, Renault RN0700, Fiat 9.55535-N1, STJLR 03.5003, Fiat 9.55535-G1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VWC 53036, Ford WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW VWC 53036, Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW VWC 53036 |
| Specificatie | Renault RN0700, JLR STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-D, API SL/CF, ACEA A5/B5, ACEA A1/B1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCC RBS0-2AE |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72, MB 229.71, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145 |
| Specificatie | JLR STJLR.03.5006, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-17 FE+, API SP RC, ACEA C6, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C913-D, API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, API CF, ACEA A5/B5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53036, STJLR.03.5003 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SL, API SJ, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, GF-2, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ILSAC specificaties | GF-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A |
| API specificaties | SJ |
| ACEA specificaties | A1/B1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, JLR STJLR 51.5122, Ford WSS-M2C 952 A1, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | JLR STJLR 51.5122, Ford WSS-M2C 952 A1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| Bruto gewicht [kg] | 3,692 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SN, C5, JAGUAR STJLR.03.5004, FORD WSS-M2C948-B
| Bruto gewicht [kg] | 0,972 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | JAGUAR STJLR.03.5004, FORD WSS-M2C948-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SN, C5, JAGUAR STJLR.03.5004, FORD WSS-M2C948-B
| Bruto gewicht [kg] | 4,56 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | JAGUAR STJLR.03.5004, FORD WSS-M2C948-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 0,961 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP, C6, C5
| Bruto gewicht [kg] | 4,505 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5, WSS-M2C952-A1, 0W-20, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| ACEA specificaties | C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C952-A1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP, C6, C5
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FORD WSS-M2C962-A1, FORD WSS-M2C947-B1, FIAT 9.55535-GSX, FIAT 9.55535-DSX, CHRYSLER MS 12145, BMW LL-14 FE+ |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - A20, MB 229.72, MB 229.71, JAGUAR STJLR.03.5006, BMW LL-17 FE+ |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SP, A5/B5, FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Fabrieksadvies voor olie | FIAT 9.55535-G1, CHRYSLER MS 50081 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0700, JAGUAR STJLR.03.5003, FORD WSS-M2C913-D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SN, C5, JAGUAR STJLR.03.5004, FORD WSS-M2C948-B
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | JAGUAR STJLR.03.5004, FORD WSS-M2C948-B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006, BMW LONGLIFE-17 FE+, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547, MB 229.72, STJLR.51.5122, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Ford WSS-M2C947-A, Fiat 9.55535-GSX |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Bruin |
| ILSAC specificaties | GF-6A, GF-5 |
| API specificaties | SP/RC, SN Plus/RC |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.71, BMW Longlife-17 FE+ |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Specificatie | MB 229.71, Ford WSS-M2C954-A1, STJLR.03.5006, BMW LONGLIFE-17 FE+, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547, MB 229.72, STJLR.51.5122, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Ford WSS-M2C947-A, Fiat 9.55535-GSX |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Kleur | Bruin |
| ILSAC specificaties | GF-6A, GF-5 |
| API specificaties | SP/RC, SN Plus/RC |
| ACEA specificaties | C6, C5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.71, BMW Longlife-17 FE+ |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D |
| Inhoud [liter] | 1 |
| ILSAC specificaties | GF-3, GF-4 |
| ACEA specificaties | A5/B5, A1/B1 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D |
| Inhoud [liter] | 4 |
| ILSAC specificaties | GF-3, GF-4 |
| ACEA specificaties | A5/B5, A1/B1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | STJLR.03.5003, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D |
| Inhoud [liter] | 5 |
| ILSAC specificaties | GF-3, GF-4 |
| ACEA specificaties | A5/B5, A1/B1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Specificatie | Ford WSS-M2C945-A, Fiat 9.55535-CR1, Jaguar STJLR.03.5004, Chrysler MS 6395, Ford WSS-M2C948-B |
| Inhoud [liter] | 1 |
| ILSAC specificaties | GF-5 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5, A1/B1 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.