×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 306 Lambda-sonde
Lambdasonde Wagner LBS00361
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00361
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 414 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 58,20
€ 58,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00362
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00362
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 59,88
€ 59,88
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00422
Met siliconenisolatie, wit, Vingersonde, Verwarmd
LBS00422
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 570 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,83
€ 56,83
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00445
Met siliconenisolatie, grijs, Planarsonde, Verwarmd
LBS00445
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 407 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 304 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 435 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,76
€ 125,76
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00520
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00520
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 392 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,08
€ 57,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20229-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20229-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
€ 150,54
€ 66,24
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20233-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20233-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1470 |
€ 153,95
€ 69,27
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20234-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20234-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 630 |
€ 156,74
€ 67,40
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20242-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20242-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
€ 193,88
€ 83,37
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20258-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20258-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 540 |
€ 105,08
€ 89,31
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADBP700017
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
ADBP700017
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 79,88
€ 48,73
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505329
Diagnosesonde, Regelsonde
2505329
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505335
Regelsonde
2505335
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00083
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
LBS00083
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 540 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,88
€ 72,88
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00540
Met siliconenisolatie, grijs, Planarsonde, Verwarmd
LBS00540
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 555 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 585 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 79,90
€ 79,90
Tijdelijk uitverkocht