Volvo Knipperlicht
Links voor, Transparant, PY21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparant |
| Lamptype | PY21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -47%
Buitenspiegel rechts, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -23%
Buitenspiegel links, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -23%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940914 |
- -18%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor |
| Kleur | Donker |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940916 |
- -17%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor |
| Kleur | Donker |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940915 |
- -18%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5941914 |
- -18%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5941913 |
- -18%
VOORPINKLICHT R. -03 naast Koplamp ,WIT
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5960905 |
- -70%
VOORPINKLICHT L. 03+ naast Koplamp,GEROOKT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 5961910 |
- -70%
VOORPINKLICHT L. 95+ 960 WIT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5979906 |
- -70%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
- -67%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
- -65%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9686342 |
- -34%
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080200 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080199 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel links, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080202 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, Wy5W, Zonder gloeilamp
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080201 |
Transparent, Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080204 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080203 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080336 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080335 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Buitenspiegel links, Rookgrijs, Zonder gloeilamp, 052-11-862S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 052-11-862S |
- -46%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Zonder gloeilamp, 052-11-861S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 052-11-861S |
- -46%
Aan beide zijden, Rookgrijs, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
- -60%
Inbouw aan zijkant, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
- -7%