Volvo Knipperlicht
Certified Quality, Links, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Certified Quality, Links, chroom, PY21W
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 18,18 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, chroom, PY21W
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 18,18 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 14 |
| Breedte [cm] | 6,5 |
| Lengte [cm] | 7,8 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 20,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 7,00 |
| Lengte [cm] | 20,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, Links, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 27,00 |
| Breedte [cm] | 6,70 |
| Lengte [cm] | 10,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Certified Quality, rechts, LED, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 27,00 |
| Breedte [cm] | 6,70 |
| Lengte [cm] | 10,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -47%
Buitenspiegel rechts, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -23%
Buitenspiegel links, wit, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -23%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940914 |
- -18%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor |
| Kleur | Donker |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940916 |
- -17%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor
| Lengte 1 [mm] | 110 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor |
| Kleur | Donker |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5940915 |
- -18%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Rechts achter, Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5941914 |
- -18%
Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Stofvanger, inbouw aan zijkant, Links achter, Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Lichtfunctie | Met zijlichten |
| Artikelnummer paar | 5941913 |
- -18%
VOORPINKLICHT R. -03 naast Koplamp ,WIT
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5960905 |
- -70%
VOORPINKLICHT L. 03+ naast Koplamp,GEROOKT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 5961910 |
- -70%
VOORPINKLICHT L. 95+ 960 WIT
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5979906 |
- -70%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
- -67%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
- -65%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
Certified Quality, rechts, Oranje, W5W
| Hoogte [cm] | 18,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, Oranje, W5W
| Hoogte [cm] | 18,00 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Elektrisch, Geschroefd, Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 71 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,20 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,60 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | (2+1)X21W+5W |
- -64%
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9686342 |
- -34%
Buitenspiegel links, Rookgrijs, Zonder gloeilamp, 052-11-862S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 052-11-862S |
- -46%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, Zonder gloeilamp, 052-11-861S
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 052-11-861S |
- -46%
Inbouw aan zijkant, Links voor, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 373-1401R-AQ-C |
- -60%
Links voor, SAE gecontroleerd, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 373-1507R-US |
- -60%