Audi S6 Zuiger
3. DSF 2 N, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 17 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 3. DSF 2 N, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 N |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,00
| Gatdiameter [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 68,00 |
| Gatdiameter [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 45,80 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 68,6 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114907-00 |
| Versie | A= 45.550, D= 68.550 |
| Productienummer | 07901C105 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4 |
| Standaardmaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 63508, 63505, 63502 |
| Productienummer | 081188 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitsparing voor oliesproeier, 08-502907-00
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Hoogte [mm] | 53,7 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 08-502907-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,7 |
| Komdiameter [mm] | 70 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,05 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 72869, 72863, 61917 |
| Standaardmaat |
- -71%
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 78,3 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK ST
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK ST |
| Standaardmaat |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 NT ST, 1.5mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 NT ST, 1.5mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L198151A, 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | 03L198151A |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L 198151 C, ~ to 03L 107065 AG, 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | 03L 198151 C, ~ to 03L 107065 AG |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST |
| Standaardmaat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU MOP KV1, 1.75mm 001 GDC ST
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU MOP KV1, 1.75mm 001 GDC ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Standaardmaat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR GOE13, 2.0mm 005IFU KV1, 2.0mm 001 CK KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4, 2014>
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Versie | 2014> |
| Standaardmaat | |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.