Audi S4 Zuiger
Gecoat, 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.2, 1. R 1.0 N
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 340 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 50,7 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 19,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. NM 1.2, 1. R 1.0 N |
| Productienummer | 81 L 63 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,0 |
| Komdiameter [mm] | 61,4 |
| Boutlengte [mm] | 42,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,0 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 5,0 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang
| Lengte [mm] | 68,80 |
| Gatdiameter [mm] | 81,00 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang |
| Compressiehoogte [mm] | 45,80 |
| Komdiameter [mm] | 50,90 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,80 |
| Standaardmaat |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang
| Lengte [mm] | 68,80 |
| Gatdiameter [mm] | 81,50 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bus voor boutnaaf, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager, voor trapesiumvormige drijfstang |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 50,90 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,80 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 81,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 68,80 |
| Gatdiameter [mm] | 79,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 45,80 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,1 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,10 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,55 |
| Gatdiameter [mm] | 80,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,1 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,10 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 68,6 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114907-00 |
| Versie | A= 45.550, D= 68.550 |
| Productienummer | 07901C105 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met uitsparing voor oliesproeier, 08-502907-00
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Hoogte [mm] | 53,7 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 08-502907-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,7 |
| Komdiameter [mm] | 70 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,05 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 72869, 72863, 61917 |
| Standaardmaat |
- -71%
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 78,3 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK ST
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK ST |
| Standaardmaat |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.2mm 026 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 023 P GOE13, 1.2mm 001IF PVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4, 2014>
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Versie | 2014> |
| Standaardmaat | |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 005IW P GOE13, 1.2mm 005 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 005IW P GOE13, 1.2mm 005 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66344, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082308 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 54,58 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,6 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66231, 66230, 63504 |
| Productienummer | 081204 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,85 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
- -20%
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66344, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082308 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 50 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,2 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,6 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -46%
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66231, 66230, 63504 |
| Productienummer | 081206 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,5 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66720, 66230, 63504 |
| Productienummer | 081206 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,5 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,1 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.