Audi RS3 Zuiger
3. 3S 2.0 N, 2. M 1.20 Cr, 1. R 1.20 N
| Cilinderboring [mm] | 71,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.20 Cr, 1. R 1.20 N |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.00 Cr, 2. M2.00 IFU P, 1. R 1.75 CrK
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.00 Cr, 2. M2.00 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2 Cr, 1. R 1.2 N
| Cilinderboring [mm] | 74,75 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2 Cr, 1. R 1.2 N |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2 Cr, 1. R 1.2 PVD
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2 Cr, 1. R 1.2 PVD |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. DSF 2.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 81,0 |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2 CrPC, 1. R 1.2 PVD
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2 CrPC, 1. R 1.2 PVD |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 48,3 |
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 71,01 |
| Boutdiameter [mm] | 17 |
| Boutlengte [mm] | 46 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Hoogte [mm] | 68,3 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Componentennummer | 08-444100-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 CR P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 NT P KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT P KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 87647, 66315, 61608 |
| Standaardmaat |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Nettogewicht [g] | 800 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,60 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,50 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.00 Cr, 2. M2.00 IFU Cr, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 81 L 178 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 51 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,2 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12 |
- -57%
| Lengte [mm] | 53,825 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 3,73 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66318, 66003, 66002 |
| Productienummer | 082289 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,74 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -43%
| Lengte [mm] | 53,825 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 3,73 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66344, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082289 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,74 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -43%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Componentennummer | 66438, 63436, 63434 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -50%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 66439, 62759, 62758 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -55%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 66961, 66960, 66957 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -27%
Gecoat, Met zuigerveerdrager, 3. 3S 2.00 N, 2. M 1.20 CrPC
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,60 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 405 |
| Lengte [mm] | 48,8 |
| Cilinderboring [mm] | 75,01 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. 3S 2.00 N, 2. M 1.20 CrPC, 1. R 1.20 PVD |
| Productienummer | 74 L 114 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,84 |
| Boutlengte [mm] | 50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 5 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
- -62%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 48,80 |
| Gatdiameter [mm] | 74,51 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 30,80 |
| Komdiameter [mm] | 62 |
| Boutlengte [mm] | 50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 5,00 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 4,15 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 2,50 |
| Standaardmaat |
- -58%
1.CR 2.FE 3.CR, 1.1,75 2.2 3.2
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 1.CR 2.FE 3.CR, 1.1,75 2.2 3.2 |
- -57%
1. 1,75 2. 2 3. 2
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 1. 1,75 2. 2 3. 2 |
- -54%
1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,00 |
- -53%
1.NT 2.P 3.NT, 1.1,2 2.1,2 3.2
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 1.NT 2.P 3.NT, 1.1,2 2.1,2 3.2 |
- -53%
Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Hoogte [mm] | 68,3 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Componentennummer | 08-444105-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 11 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -52%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-453500-00
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Hoogte [mm] | 48,9 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-453500-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,8 |
| Komdiameter [mm] | 61,7 |
| Boutlengte [mm] | 50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 5 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,3 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 3,5 |
| Standaardmaat |
- -60%
2.0mm 423 PVD ST, 1.2mm 001IF PVDNT ST, 1.20mm 026 P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 PVD ST, 1.2mm 001IF PVDNT ST, 1.20mm 026 P KV1 |
| Standaardmaat |
- -61%
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -50%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -54%
2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -54%
2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4, 2014>
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Versie | 2014> |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
- -49%