Audi Cabriolet Zuiger
3. 3S 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IW Cr
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 29 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Componentennummer | 3. 3S 3.0 Cr, 2. NM 1.75, 1. R 1.5 IW Cr |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 81,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Standaardmaat |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08-501800-00, 08241B-102
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Hoogte [mm] | 51,8 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,9 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 08-501800-00 |
| Productienummer | 08241B-102 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,9 |
| Komdiameter [mm] | 64 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Komdiepte 1 [mm] | 5 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,04 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitsparing voor oliesproeier, 08-501800-00, 08295C 121
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Componentennummer | 08-501800-00 |
| Productienummer | 08295C 121 |
| Compressiehoogte [mm] | 58,1 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,5 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,02 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08-501800-00
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Hoogte [mm] | 62,5 |
| Zuigerovermaat [mm] | 0,9 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 08-501800-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,9 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
| Komdiepte 1 [mm] | 5 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08-501807-00, 08295C
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Componentennummer | 08-501807-00 |
| Productienummer | 08295C |
| Compressiehoogte [mm] | 29,5 |
| Boutlengte [mm] | 56 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 1 - 2
| Lengte [mm] | 71,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 86648, 80007, 80004 |
| Productienummer | 079135 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,75 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Componentennummer | 80007, 80004, 79999 |
| Standaardmaat |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,00 |
- -53%
1.CRP 2.P 3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 1.CRP 2.P 3.CR, 1.1,20 2.1,50 3.2,00 |
- -53%
1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,75 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,75 3.2,00 |
- -54%
1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,75 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,50 2.1,75 3.2,00 |
| Overmaat [mm] | 50 |
- -54%
1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3 |
- -58%
1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3 |
| Overmaat [mm] | 100 |
- -53%
1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 1.CR 2.CR 3.CR, 1.1,75 2.2 3.3 |
| Overmaat [mm] | 50 |
- -53%
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 80,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 80,50 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Overmaat [mm] | 1,00 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,75 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -65%
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 82,75 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -65%
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 81,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 1,00 |
- -65%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 1 |
2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 005IW P GOE13, 1.2mm 005 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.5mm 005IW P GOE13, 1.2mm 005 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -30%
2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -49%
2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR P KV1, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -51%
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -57%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 82,75 |
| Componentennummer | 72870, 72867, 72864 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -54%
1,00
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Componentennummer | 83228, 83227, 83226 |
| Herstelfase | 1,00 |
- -51%