Audi A5 Zuiger
2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST, For Gen 2 engines
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP G13, 2.0mm 005IFU CKP KV1, 1.75mm 001 GDC ST |
| Versie | For Gen 2 engines |
| Standaardmaat |
- -22%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-443800-00
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,65 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-443800-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,85 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,7 |
| Komdiepte 2 [mm] | 5,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2 |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU P, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 81 L 156 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,9 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,7 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 12,1 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager, 3. DSF 2.0 N
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 442 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 56,0 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Boutdiameter [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 N, 3. DSF 2 Cr, 2. NM 1.5, 1. R 1.2 IF N |
| Productienummer | 82 L 234 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,80 |
| Komdiameter [mm] | 67 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 5,9 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,0 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,045 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EvoGlide® coating, Met uitsparing voor oliesproeier, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 822 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 71,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Oppervlakte | EvoGlide® coating |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 2.0 Cr, 2. M2.0 IFU Mo, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 83 L 110 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,75 |
| Komdiameter [mm] | 48 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,1 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 10 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66318, 66003, 66002 |
| Productienummer | 082277 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,075 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Componentennummer | 63507, 63504, 63501 |
| Standaardmaat |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66318, 66003, 66002 |
| Productienummer | 082308 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Komdiameter [mm] | 54,58 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,6 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -51%
| Lengte [mm] | 53,825 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 3,73 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66318, 66003, 66002 |
| Productienummer | 082289 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,74 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
- -43%
| Lengte [mm] | 53,825 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 3,73 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66344, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082289 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 3,8 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 3,74 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -43%
0,25
| Cilinderboring [mm] | 84,75 |
| Componentennummer | 100130025, 100120025, 100110025 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -56%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, 08-443807-00
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,65 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 08-443807-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,85 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,7 |
| Komdiepte 2 [mm] | 5,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
1.CR 2.FE 3.CR, 1.1,75 2.2 3.2
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 1.CR 2.FE 3.CR, 1.1,75 2.2 3.2 |
- -57%
1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,00 |
- -54%
1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,00
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 1.CRP2.P3.CR, 1.1,20 2.1,20 3.2,00 |
- -53%
OE 03L 107 065S, Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | OE 03L 107 065S |
| Hoogte [mm] | 68,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-432300-10 |
| Productienummer | 07901G220 |
| Specificatie | Gen 2 engine only |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Gevuld | |
| Cilinderboring [mm] | 81,01 |
| Hoogte [mm] | 68,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-447500-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,5 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,32 |
- -15%
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -54%
03L 198151 A, ~ OE 03L 107065 AG, 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Voor OE nummer | 03L 198151 A, ~ OE 03L 107065 AG |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -42%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU MOP KV1, 1.75mm 001 GDC ST
| Cilinderboring [mm] | 83,25 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU MOP KV1, 1.75mm 001 GDC ST |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -70%
2.0mm 423 PVD ST, 1.2mm 001IF PVDNT ST, 1.20mm 026 P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 PVD ST, 1.2mm 001IF PVDNT ST, 1.20mm 026 P KV1 |
| Standaardmaat |
- -61%
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -50%
2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4, 2014>
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CR NT G13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Versie | 2014> |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
- -49%
| Lengte [mm] | 50,1 |
| Cilinderboring [mm] | 82,51 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66002, 66003, 66004 |
| Productienummer | 082261 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,6 |
| Boutlengte [mm] | 53 |
| Komdiepte 1 [mm] | 6,2 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Lengte [mm] | 55,98 |
| Cilinderboring [mm] | 83,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 5,68 |
| Boutdiameter [mm] | 23 |
| Componentennummer | 66011, 66010, 66009 |
| Productienummer | 082270 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,8 |
| Boutlengte [mm] | 51 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,75 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,09 |
| Herstelfase | 0,50 |
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66233, 66232, 63505 |
| Productienummer | 081204 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,85 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -20%
| Lengte [mm] | 68,55 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66235, 66234, 63506 |
| Productienummer | 081204 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 12,85 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -20%
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66233, 66232, 63505 |
| Productienummer | 081204 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,5 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -33%
| Lengte [mm] | 68,55 |
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 66235, 66234, 63506 |
| Productienummer | 081206 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,5 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,08 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -33%
| Lengte [mm] | 71,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Componentennummer | 100500000, 100490000, 100480000 |
| Productienummer | 083261 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Komdiameter [mm] | 48 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,15 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
| Lengte [mm] | 71,3 |
| Cilinderboring [mm] | 83,5 |
| Boutdiameter [mm] | 30 |
| Componentennummer | 100500050, 100490050, 100480050 |
| Productienummer | 083261 |
| Compressiehoogte [mm] | 46,8 |
| Komdiameter [mm] | 48 |
| Boutlengte [mm] | 68 |
| Komdiepte 1 [mm] | 14,15 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
| Herstelfase | 0,50 |