Audi A2 Zuiger
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 3
| Lengte [mm] | 69,55 |
| Cilinderboring [mm] | 80,01 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 3 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 80009, 62759, 62758 |
| Productienummer | 079224 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,5 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -33%
1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,00 |
- -54%
1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,00
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 1.CR2.P3.CR, 1.1,75 2.2,00 3.3,00 |
| Overmaat [mm] | 50 |
- -54%
Voor cilinder 3, Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 3 |
| Hoogte [mm] | 69,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114900-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Standaardmaat | |
| Volume met kolfkom [cm³] | 23,75 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
Voor cilinder 2, voor cilinder 1, Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 2, voor cilinder 1 |
| Hoogte [mm] | 69,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114907-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
Voor cilinder 3, Met uitsparing voor oliesproeier, voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 3 |
| Hoogte [mm] | 69,8 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal, Met bus voor boutnaaf |
| Componentennummer | 08-114907-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 38 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,65 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P GOE13, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 1 |
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P IKA, 1.75mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
2.0mm 423 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -33%
Voor cilinder 3
| Lengte [mm] | 69,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 3 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87647, 80007, 61608 |
| Productienummer | 079224 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,75 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
- -84%
Voor cilinder 3
| Lengte [mm] | 69,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,76 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 3 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 80008, 63436, 63434 |
| Productienummer | 079224 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,75 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -84%
Voor cilinder 1 - 2
| Lengte [mm] | 69,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 87647, 80007, 61608 |
| Productienummer | 079224 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,75 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
- -83%
Voor cilinder 1 - 2
| Lengte [mm] | 69,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,76 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 80008, 63436, 63434 |
| Productienummer | 079224 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,75 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -99%
Voor cilinder 1 - 2
| Lengte [mm] | 69,55 |
| Cilinderboring [mm] | 80,01 |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 80009, 62759, 62758 |
| Productienummer | 079224 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,5 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 0,7 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,50 |
0,25
| Cilinderboring [mm] | 79,75 |
| Componentennummer | 80008, 63436, 63434 |
| Herstelfase | 0,25 |
- -49%
0,50
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 80009, 62759, 62758 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -49%
- -55%
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 77,50 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
- -61%
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 77,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
- -61%
3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2, 1. R 1.2 N
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 77,0 |
| Componentennummer | 3. 3S 2.0 N, 2. M 1.2, 1. R 1.2 N |
- -57%
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 77,01 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr |
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 77,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr |
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,76 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 Cr |
3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 P, 1. R 1.75 Cr
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,90 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 76,51 |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 P, 1. R 1.75 Cr |
- -60%
Gecoat, voor cilinder 1 - 2, naar cilinder 2, naar cilinder 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 772 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 69,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2, naar cilinder 2, naar cilinder 1 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 52 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9,1 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -40%
Gecoat, voor cilinder 1 - 2, naar cilinder 2, naar cilinder 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 710 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 69,8 |
| Cilinderboring [mm] | 79,76 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2, naar cilinder 2, naar cilinder 1 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 52 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9,1 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -40%
Gecoat, voor cilinder 1 - 2, naar cilinder 2, naar cilinder 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 827 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 69,8 |
| Cilinderboring [mm] | 80,01 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2, naar cilinder 2, naar cilinder 1 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 52 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9,1 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -40%
Gecoat, voor cilinder 1 - 2, naar cilinder 2, naar cilinder 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 785 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,80 |
| Lengte [mm] | 69,8 |
| Cilinderboring [mm] | 80,51 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 2, naar cilinder 2, naar cilinder 1 |
| Mechanisch bewerkt | Met uitsparing voor oliesproeier |
| Boutdiameter [mm] | 26,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Componentennummer | 3. DSF 3.0 Cr, 2. M 2.0 IFU, 1. R 1.75 CrK |
| Productienummer | 79 L 52 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,55 |
| Komdiameter [mm] | 37,9 |
| Boutlengte [mm] | 63,0 |
| Komdiepte 1 [mm] | 17,6 |
| Verbrandingsoppervlakte [mm] | 9,1 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 1,1 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,07 |
- -51%