Audi A1 Zuiger
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 64134, 64030, 63947 |
| Standaardmaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,50
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 66040, 66039, 66038 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 48,3 |
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Componentennummer | 66844, 66843, 66842 |
| Productienummer | 074206 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,8 |
| Komdiameter [mm] | 57,2 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,8 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,065 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 48,3 |
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 66959, 66958, 66957 |
| Productienummer | 074206 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,8 |
| Komdiameter [mm] | 57,2 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,8 |
| Zuigerspeling [mm] | 0,065 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 48,5 |
| Cilinderboring [mm] | 74,51 |
| Componentennummer | 66844, 66843, 66842 |
| Productienummer | 074223 |
| Compressiehoogte [mm] | 31 |
| Komdiameter [mm] | 50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,5 |
| Standaardmaat | |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,065 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 48,5 |
| Cilinderboring [mm] | 75,01 |
| Componentennummer | 66844, 66843, 66842 |
| Productienummer | 074223 |
| Compressiehoogte [mm] | 31 |
| Komdiameter [mm] | 50 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,5 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,065 |
| Herstelfase | +0,50 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 76,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 47,00 |
| Gatdiameter [mm] | 71,00 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,00 |
| Komdiameter [mm] | 39,50 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,35 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 47,00 |
| Gatdiameter [mm] | 71,50 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,00 |
| Komdiameter [mm] | 39,50 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,35 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 48,00 |
| Gatdiameter [mm] | 76,50 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 29,00 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,60 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 48,00 |
| Gatdiameter [mm] | 77,00 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 29,00 |
| Boutlengte [mm] | 54 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,60 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Cilinderboring [mm] | 81,26 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Componentennummer | 63508, 63505, 63502 |
| Productienummer | 081188 |
| Compressiehoogte [mm] | 45,8 |
| Komdiameter [mm] | 50,88 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 13,1 |
| Drijfstangbouwtype | Trapeziumdrijfstang |
| Zuigerspeling [mm] | 0,06 |
| Herstelfase | 0,25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
0,50
| Lengte [mm] | 46 |
| Cilinderboring [mm] | 71,5 |
| Zuigerovermaat [mm] | 2,4 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Componentennummer | 66485, 66340, 66339 |
| Compressiehoogte [mm] | 28,94 |
| Boutlengte [mm] | 42 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,2 |
| Herstelfase | 0,50 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 48 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal
| Lengte [mm] | 67,8 |
| Gatdiameter [mm] | 79,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met zuigerveerdrager, Met koelkanaal |
| Compressiehoogte [mm] | 45,3 |
| Komdiameter [mm] | 49 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
| Komdiepte 1 [mm] | 10,65 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor trapesiumvormige drijfstang, 08-449500-00
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang |
| Componentennummer | 08-449500-00 |
| Compressiehoogte [mm] | 31 |
| Komdiameter [mm] | 53,07 |
| Boutlengte [mm] | 47 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,25 |
| Klepdiepte 1 [mm] | 2,9 |
| Klepdiepte 2 [mm] | 4,4 |
| Standaardmaat |
- -69%
| Lengte [mm] | 48,3 |
| Cilinderboring [mm] | 74,5 |
| Compressiehoogte [mm] | 30,8 |
| Komdiepte 1 [mm] | 2,8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Boutdiameter [mm] | 19 |
| Boutlengte [mm] | 48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Cilinderboring [mm] | 81,51 |
| Boutdiameter [mm] | 26 |
| Boutlengte [mm] | 66 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 423 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.00mm 423 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L 198151 C, ~ to 03L 107065 AG, 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Voor OE nummer | 03L 198151 C, ~ to 03L 107065 AG |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2mm 005IFU CK P KV1, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Standaardmaat |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3mm 231LKZ CRP GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 GDC P KV4 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.00mm 423 NT P ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CRP KV1, 1.2mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 71 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 NT P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.