Audi 90 Zuiger
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 82,75 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -61%
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -61%
3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75
| Gatdiameter [mm] | 77,50 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 2,00, 1. 1,75 |
| Overmaat [mm] | 1,00 |
- -65%
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -65%
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 81,50 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 1,00 |
- -65%
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 82,75 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -65%
3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 83,00 |
| Componentennummer | 3. 3,00, 2. 1,75, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
Voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager
| Lengte [mm] | 71,70 |
| Gatdiameter [mm] | 76,51 |
| Boutdiameter [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor trapesiumvormige drijfstang, Met koelkanaal, Met zuigerveerdrager |
| Compressiehoogte [mm] | 41,70 |
| Boutlengte [mm] | 64 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,60 |
| Standaardmaat |
- -65%
| Lengte [mm] | 71,45 |
| Gatdiameter [mm] | 77,01 |
| Boutdiameter [mm] | 24 |
| Compressiehoogte [mm] | 41,45 |
| Boutlengte [mm] | 64 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,60 |
- -65%
| Lengte [mm] | 71,45 |
| Gatdiameter [mm] | 77,51 |
| Boutdiameter [mm] | 24 |
| Compressiehoogte [mm] | 41,45 |
| Boutlengte [mm] | 64 |
| Komdiepte 1 [mm] | 1,60 |
- -65%
| Lengte [mm] | 62,5 |
| Gatdiameter [mm] | 81,01 |
| Zuigerovermaat [mm] | 1,30 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,20 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,4 |
| Standaardmaat |
- -65%
| Lengte [mm] | 62,5 |
| Gatdiameter [mm] | 81,51 |
| Zuigerovermaat [mm] | 1,30 |
| Boutdiameter [mm] | 20 |
| Compressiehoogte [mm] | 32,20 |
| Boutlengte [mm] | 57 |
| Komdiepte 1 [mm] | 4,4 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1 |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -19%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -64%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 81,25 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -54%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 81,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -55%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -11%
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 77,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU CRP IKA, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Overmaat [mm] | 1 |
- -11%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 005 PS P KV1 |
| Standaardmaat |
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -57%
| Cilinderboring [mm] | 77,01 |
| Boutdiameter [mm] | 24 |
| Boutlengte [mm] | 64 |
- -65%