Alfa Romeo Spider Zuiger
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 83,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -61%
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 83,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,40 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,40 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 82,60 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Overmaat [mm] | 0,60 |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20
| Gatdiameter [mm] | 93,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,20, 1. 1,20 |
| Standaardmaat |
- -65%
3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00
| Gatdiameter [mm] | 82,00 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 2,00, 1. 2,00 |
| Standaardmaat |
- -65%
3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50
| Gatdiameter [mm] | 83,50 |
| Componentennummer | 3. 2,00, 2. 1,50, 1. 1,50 |
| Overmaat [mm] | 0,50 |
- -65%
4.0mm 232 P GOE13, 1.75mm 023 P GOE13, 1.5mm 001IW CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 4.0mm 232 P GOE13, 1.75mm 023 P GOE13, 1.5mm 001IW CR P KV1 |
| Standaardmaat |
3.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 3.5mm 236 P GOE13, 1.5mm 005IF P GOE13, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Standaardmaat |
- -18%
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 83,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -38%
3.5mm 232 P GOE12, 1.5mm 005IWU P GOE12, 1.2mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Componentennummer | 3.5mm 232 P GOE12, 1.5mm 005IWU P GOE12, 1.2mm 001 NT P KV1 |
| Standaardmaat |
- -1%
2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 NT GOE13, 1.2mm 023 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -48%
2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 P GOE13, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 023 NT ST |
| Standaardmaat |
2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,4 |
- -54%
2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CK P GOE12, 2.0mm 023IWU P F14, 2.0mm 001 CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,6 |
- -54%
3.5mm 232 P GOE12, 1.75mm 023 P GOE12, 1.5mm 001IW CR KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Componentennummer | 3.5mm 232 P GOE12, 1.75mm 023 P GOE12, 1.5mm 001IW CR KV1 |
| Standaardmaat |
3.5mm 232 P GOE12, 1.75mm 026 P GOE12, 1.5mm 001IF CR P KV1
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.5mm 232 P GOE12, 1.75mm 026 P GOE12, 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| Standaardmaat |
4.0mm 032, 1.75mm 026, 1.5mm 001IF
| Cilinderboring [mm] | 74 |
| Componentennummer | 4.0mm 032, 1.75mm 026, 1.5mm 001IF |
| Standaardmaat |
| Lengte [mm] | 54,85 |
| Cilinderboring [mm] | 83 |
| Boutdiameter [mm] | 22 |
| Componentennummer | 64364, 62695, 62694 |
| Productienummer | 083108 |
| Compressiehoogte [mm] | 29,85 |
| Komdiameter [mm] | 39 |
| Boutlengte [mm] | 59 |
| Komdiepte 1 [mm] | 8 |
| Standaardmaat | |
| Zuigerspeling [mm] | 0,027 |